Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Wymienne główki Philips Sonicare compact dladzieci w wieku 7 lat i starszych HX6044/33, 4 szt. Wymienne główki Philips Sonicare compact dladzieci w wieku 7 lat i starszych HX6044/33, 4 szt.
Główka szczoteczki Philips Sonicare For Kids jest idealna dla małych ust z rosnącymi zębami. Może być używana wyłącznie ze szczoteczkami elektrycznymi For Kids. Razem oferują dzieciom bezpieczny i przyjemny sposób mycia zębów, który jest zabawny i łatwy do przyzwyczajenia.Standardowa główka szczoteczki ma miękkie włókna, które zapewniają przyjemne czyszczenie. Posiada również gumową powłokę, która sprawia, że szczotkowanie jest bezpieczniejsze i przyjemniejsze.
0,0 0
121