Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Worek do siedzenia Duo z pasami Scarlet Rose Worek do siedzenia Duo z pasami Scarlet Rose
Worek do siedzenia jest popularnym rodzajem pufy i trendy meblem świetnie pasującym do nowocześnie urządzonego wnętrza. Kolory worka są tak dobrane, aby ożywić zarówno mieszkanie, jak i ogród. Dzięki swojemu kształtowi worek zapewni Ci komfort i wygodę przy odpoczynku. Worek ma na każdym rogu metalowe oczko i dwa paski o zmiennej długości z karabińczykami, które pozwolą Ci łatwo nastawiać ulubiony kształt worka. Główną zaletą worka jest to, że każda strona ma inny kolor. Dzięki temu możesz zmieniać kolor w zależności od nastroju lub miejsca, w którym aktualnie umieścisz worek. Worek jest wypełniony styropianowymi kuleczkami EPS, które zachowują kształt, dopasowują się do ułożenia ciała i przyjemnie grzeją. Worek do siedzenia 191 x 141 cm jest pięknym designowym meblem, który szczególnie dobrze nadaje się do salonu przed telewizor, do pokoju gościnnego lub dziecięcego. Możesz go także wynieść do ogrodu bez obawy, że się zniszczy lub pobrudzi. Większe rozmiary 191 x 141 cm to większy komfort. Wytrzymuje wagę do 200 kg!Worki do siedzenia posiadają dodatkowe zabezpieczenia przed wysypaniem wypełniających je kuleczek - 2x zamek błyskawiczny i rzepy, nie musisz się więc obawiać o bezpieczeńśtwo swojego dziecka.Czyszczenie worka:Zewnątrznej powłoki worka nie można zdjąć ani jej wyprać, możliwe jest natomiast czyszczenie przy pomocy wilgotnej szmatki. W przypadku poważniejszego zabrudzenia wystarczy użyć wody z mydłem. Należy dokładnie usunąć pozostałości mydła, aby zapobiec powstaniu plam.
0,0 0
283

Worek do siedzenia Duo z pasami Scarlet Rose

Worek do siedzenia Duo z pasami Scarlet Rose

Dostępność: Wyprzedano

OpisWorek do siedzenia jest popularnym rodzajem pufy i trendy meblem świetnie pasującym do nowocześnie urządzonego wnętrza. Kolory worka są tak dobrane, aby ożywić zarówno mieszkanie, jak i ogród. Dzięki swojemu kształtowi worek zapewni Ci komfort i wygodę przy odpoczynku. Worek ma na każdym rogu metalowe oczko i dwa paski o zmiennej długości z karabińczykami, które pozwolą Ci łatwo nastawiać ulubiony kształt worka. Główną zaletą worka jest to, że każda strona ma inny kolor. Dzięki temu możesz zmieniać kolor w zależności od nastroju lub miejsca, w którym aktualnie umieścisz worek. Worek jest wypełniony styropianowymi kuleczkami EPS, które zachowują kształt, dopasowują się do ułożenia ciała i przyjemnie grzeją. Worek do siedzenia 191 x 141 cm jest pięknym designowym meblem, który szczególnie dobrze nadaje się do salonu przed telewizor, do pokoju gościnnego lub dziecięcego. Możesz go także wynieść do ogrodu bez obawy, że się zniszczy lub pobrudzi. Większe rozmiary 191 x 141 cm to większy komfort. Wytrzymuje wagę do 200 kg!
 
Worki do siedzenia posiadają dodatkowe zabezpieczenia przed wysypaniem wypełniających je kuleczek - 2x zamek błyskawiczny i rzepy, nie musisz się więc obawiać o bezpieczeńśtwo swojego dziecka.
 
Czyszczenie worka:
Zewnątrznej powłoki worka nie można zdjąć ani jej wyprać, możliwe jest natomiast czyszczenie przy pomocy wilgotnej szmatki. W przypadku poważniejszego zabrudzenia wystarczy użyć wody z mydłem. Należy dokładnie usunąć pozostałości mydła, aby zapobiec powstaniu plam.

Numer katalogowy:

 592766
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć