Menu
Trzonek Fiskars Graphite Trzonek Fiskars Graphite
Specjalnie profilowany trzonek w miejscu chwytu powlekany miękkim i przyjemnym plastikiem. Można do niego szybko i mocno przyłączyć wszystkie głowice. Nowa seria Fiskars QuikFit™ ma wiele zalet. Jeden trzonek i duży wybór głowic roboczych do wielu prac w ogrodzie.Nowy system narzędzi z wymiennymi głowicami z opatentowanym mechanizmem (patent FI 20095955), który daje mozliwość łatwego przyłączenia głowic (grabie, kultywatory, motyki itd.) Przy pomocy zintegrowanego pierścienia zaciskowego jednym ruchem można je w prosty sposób poluzować i zdjąć. Przyłącz nową głowicę na mechanizm końcówki trzonka i kiedy usłyszysz kliknięcie, to znaczy, że głowica jest podłączona i można zacząć pracę.
4,5 3
72

Trzonek Fiskars Graphite

Trzonek Fiskars Graphite

3 ocena
71,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: pojutrze  
Uzyskasz 21 Przyjemniaczków

OpisSpecjalnie profilowany trzonek w miejscu chwytu powlekany miękkim i przyjemnym plastikiem. Można do niego szybko i mocno przyłączyć wszystkie głowice. Nowa seria Fiskars QuikFit™ ma wiele zalet. Jeden trzonek i duży wybór głowic roboczych do wielu prac w ogrodzie.
 
Nowy system narzędzi z wymiennymi głowicami z opatentowanym mechanizmem (patent FI 20095955), który daje mozliwość łatwego przyłączenia głowic (grabie, kultywatory, motyki itd.) Przy pomocy zintegrowanego pierścienia zaciskowego jednym ruchem można je w prosty sposób poluzować i zdjąć. Przyłącz nową głowicę na mechanizm końcówki trzonka i kiedy usłyszysz kliknięcie, to znaczy, że głowica jest podłączona i można zacząć pracę.

Długość: 160 cm
 602199
Udostępnij
fiskars

Ocena

4,5 (3 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć