Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Trzonek Fiskars Graphite Trzonek Fiskars Graphite
Specjalnie profilowany trzonek w miejscu chwytu powlekany miękkim i przyjemnym plastikiem. Można do niego szybko i mocno przyłączyć wszystkie głowice. Nowa seria Fiskars QuikFit™ ma wiele zalet. Jeden trzonek i duży wybór głowic roboczych do wielu prac w ogrodzie.Nowy system narzędzi z wymiennymi głowicami z opatentowanym mechanizmem (patent FI 20095955), który daje mozliwość łatwego przyłączenia głowic (grabie, kultywatory, motyki itd.) Przy pomocy zintegrowanego pierścienia zaciskowego jednym ruchem można je w prosty sposób poluzować i zdjąć. Przyłącz nową głowicę na mechanizm końcówki trzonka i kiedy usłyszysz kliknięcie, to znaczy, że głowica jest podłączona i można zacząć pracę.
4,5 4
72

Trzonek Fiskars Graphite

Trzonek Fiskars Graphite

Dostępność: Wyprzedano

OpisSpecjalnie profilowany trzonek w miejscu chwytu powlekany miękkim i przyjemnym plastikiem. Można do niego szybko i mocno przyłączyć wszystkie głowice. Nowa seria Fiskars QuikFit™ ma wiele zalet. Jeden trzonek i duży wybór głowic roboczych do wielu prac w ogrodzie.
 
Nowy system narzędzi z wymiennymi głowicami z opatentowanym mechanizmem (patent FI 20095955), który daje mozliwość łatwego przyłączenia głowic (grabie, kultywatory, motyki itd.) Przy pomocy zintegrowanego pierścienia zaciskowego jednym ruchem można je w prosty sposób poluzować i zdjąć. Przyłącz nową głowicę na mechanizm końcówki trzonka i kiedy usłyszysz kliknięcie, to znaczy, że głowica jest podłączona i można zacząć pracę.

Specyfikacje

Długość: 160 cm

Numer katalogowy:

 602199
Udostępnij
fiskars

Ocena

4,5 (4 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć