Trefl Puzzle Assassin's Creed Wojownicy, 1500 elementów Trefl Puzzle Assassin's Creed Wojownicy, 1500 elementów
 Fascynuje Cię magia przygód odważnych bojowników, którzy walczyli przeciwko Templariuszom? Możesz kupić obraz swoich ulubionych bohaterów w formie zestawu puzzli. Po skończeniu układania możesz zaramować swoich ulubionych bohaterów i wystawić jako obraz.   Firma Trefl jest jednym z czołowych europejskich producentów puzzli, gier stołowych i kart, który działa na rynku już od 1985 roku. W jego ofercie znaleźć można 30 różnych rodzajów puzzli z liczbą elementów od 2 do 6000 z szeroką gamą motywów, które obejmują scenerie przyrodnicze, miasta, zabytki, zwierzęta, jak również obrazy starych mistrzów lub artystów współczesnych. W ramach tematyki dziecięcej polski Trefl ukierunkowany jest na długofalowo popularne produkty licencjonowane (Miś Puchatek, Królewny Disney’a, Cars, Scooby Doo, Mickey Mouse, Smerfy, itp.), jak również na bajki animowane znane z ekranów kin. Produkty firmy Trefl są eksportowane do ponad 50 krajów na całym świecie.
4,0 1
43

Trefl Puzzle Assassin's Creed Wojownicy, 1500 elementów

Trefl Puzzle Assassin's Creed Wojownicy, 1500 elementów

Dostępność: Wyprzedano

OpisFascynuje Cię magia przygód odważnych bojowników, którzy walczyli przeciwko Templariuszom? Możesz kupić obraz swoich ulubionych bohaterów w formie zestawu puzzli. Po skończeniu układania możesz zaramować swoich ulubionych bohaterów i wystawić jako obraz.
 
Firma Trefl jest jednym z czołowych europejskich producentów puzzli, gier stołowych i kart, który działa na rynku już od 1985 roku. W jego ofercie znaleźć można 30 różnych rodzajów puzzli z liczbą elementów od 2 do 6000 z szeroką gamą motywów, które obejmują scenerie przyrodnicze, miasta, zabytki, zwierzęta, jak również obrazy starych mistrzów lub artystów współczesnych. W ramach tematyki dziecięcej polski Trefl ukierunkowany jest na długofalowo popularne produkty licencjonowane (Miś Puchatek, Królewny Disney’a, Cars, Scooby Doo, Mickey Mouse, Smerfy, itp.), jak również na bajki animowane znane z ekranów kin. Produkty firmy Trefl są eksportowane do ponad 50 krajów na całym świecie.

Ilość elementów: 1500 szt.
Szerokość: 85 cm
Wysokość: 58 cm
 681911
Udostępnij
trefl

Ocena

4,0 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć