Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Tescoma Nóż do melonów PRESTO TONE Tescoma Nóż do melonów PRESTO TONE
Nóż do melonów PRESTO TONE  z powłoką nieprzywierającą pozwala łatwo i bezpiecznie porcjować różne gatunki melonów. Nierdzewne ostrze z wysokiej jakości nieprzywierającą powłoką ułatwia krojenie melonów. Nóż jest łatwy w czyszczeniu, został także zaopatrzony w ochronną nakładkę do bezpiecznego przechowywania.Specjalny plastikowy nóż łatwo odkroi miękki miąższ z pestkami ze środka melona i oddzieli go od skórki. Można myć w zmywarce. Do mycia nie należy używać druciaków i środków zawierających piasek. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. 3 lata gwarancji.
0,0 0
65

Tescoma Nóż do melonów PRESTO TONE

Tescoma Nóż do melonów PRESTO TONE

Dostępność: Wyprzedano

OpisNóż do melonów PRESTO TONE  z powłoką nieprzywierającą pozwala łatwo i bezpiecznie porcjować różne gatunki melonów. Nierdzewne ostrze z wysokiej jakości nieprzywierającą powłoką ułatwia krojenie melonów. Nóż jest łatwy w czyszczeniu, został także zaopatrzony w ochronną nakładkę do bezpiecznego przechowywania.
 
Specjalny plastikowy nóż łatwo odkroi miękki miąższ z pestkami ze środka melona i oddzieli go od skórki. Można myć w zmywarce. Do mycia nie należy używać druciaków i środków zawierających piasek. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. 3 lata gwarancji.
 
 

Specyfikacje

Długość: 22 cm
Kolor: odcienie pomarańczowego
Materiał: tworzywo sztuczne
Zmywarka: tak

Numer katalogowy:

 103525
Udostępnij
tescoma

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć