Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Tapeta 3D Batmobile platynowa Tapeta 3D Batmobile platynowa
Tapeta 3D BATMOBILE z glazurą platynową jest zabawna i wyjątkowa swą jakością! Bohater z miasta Gotham zawsze będzie w pobliżu.Tapety 3D to unikatowe obiekty porcelanowe (albo ich zestawy) przeznaczone do umieszczania na ścianie. Poszczególne motywy obiektów można łączyć i w ten sposób stworzyć oryginalny kolaż.BATMOBILE można w prosty sposób mocować tak samo, jak pozostałe typy tapet 3D na ścianę, ale może też być ciekawym obiektem na stół czy półkę.
0,0 0
161

Tapeta 3D Batmobile platynowa

Tapeta 3D Batmobile platynowa

Dostępność: Wyprzedano

Opis



Tapeta 3D BATMOBILE z glazurą platynową jest zabawna i wyjątkowa swą jakością! Bohater z miasta Gotham zawsze będzie w pobliżu.
 
Tapety 3D to unikatowe obiekty porcelanowe (albo ich zestawy) przeznaczone do umieszczania na ścianie. Poszczególne motywy obiektów można łączyć i w ten sposób stworzyć oryginalny kolaż.
 
BATMOBILE można w prosty sposób mocować tak samo, jak pozostałe typy tapet 3D na ścianę, ale może też być ciekawym obiektem na stół czy półkę.

Specyfikacje

Długość: 29,5 cm
Kolor: srebrny
Materiał: porcelana
Szerokość: 13,5 cm

Numer katalogowy:

 503066
Udostępnij
studiopirscporcelain

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć