W celu jak najbardziej komfortowego zakupu u nas, wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumiem

Menu
Stella Ateliers pościel Eiko, 135 x 220 cm, 70 x 90 cm Stella Ateliers pościel Eiko, 135 x 220 cm, 70 x 90 cm
Pościel Eiko Stella Ateliers. Pościel wykonana została z materiału nie wymagającego prasowania. Wyposażona jest w suwakowe zapięcia z dożywotnią gwarancją. Materiał mako-jersey to 100% czesana egipska mako bawełna o najwyższej jakości i jest przyjemna w dotyku. Wystarczy jedna noc, aby przekonać się, że to najlepsze w czym można spać. Zalecamy pranie na lewą stronę z zamkniętymi zapięciami suwakowymi. Oprócz tego zalecamy stosowanie się do symboli wymienionych na produkcie.Zdjęcie ma charakter wyłącznie ilustracyjny, opakowanie zawiera komplet pościeli na jedno łóżko (1 poszewkę na poduszkę oraz 1 poszwę na kołdrę).
0,0 0
400
4Home Tekstylia domowe Bielizna pościelowa Pościel Mako satyna i Mako jersey Stella Ateliers pościel Eiko, 135 x 220 cm, 70 x 90 cm

Stella Ateliers pościel Eiko, 135 x 220 cm, 70 x 90 cm

Darmowa wysyłka

Stella Ateliers pościel Eiko, 135 x 220 cm, 70 x 90 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisPościel Eiko Stella Ateliers. Pościel wykonana została z materiału nie wymagającego prasowania. Wyposażona jest w suwakowe zapięcia z dożywotnią gwarancją. Materiał mako-jersey to 100% czesana egipska mako bawełna o najwyższej jakości i jest przyjemna w dotyku. Wystarczy jedna noc, aby przekonać się, że to najlepsze w czym można spać. Zalecamy pranie na lewą stronę z zamkniętymi zapięciami suwakowymi. Oprócz tego zalecamy stosowanie się do symboli wymienionych na produkcie.
 
Zdjęcie ma charakter wyłącznie ilustracyjny, opakowanie zawiera komplet pościeli na jedno łóżko (1 poszewkę na poduszkę oraz 1 poszwę na kołdrę).

Kolor: biały
Materiał: 100% bawełna mako jersey
Prasowanie: wykonanie niegniecące
Rodzaj łóżka: łóżko pojedyncze przedłużona długość
Rodzaj zapięcia: zamek
Rozmiar: 135 x 220 cm, 70 x 90 cm
Rozmiary kołdry: 135 x 220 cm
Rozmiary poduszki: 70 x 90 cm
Zalecane pranie: 60 °C
 219078
Udostępnij
stellaateliers

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć