Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

StarDeco Zegar ścienny czarny, śr. 50 cm StarDeco Zegar ścienny czarny, śr. 50 cm
Oryginalny zegar naklejany z wyraźnymi, czarnymi liczbami, które można nakleić na ścianę wg własnego uznania i stworzyć niecodzienne i nowoczesne wnętrze. Mechanizm zegara można zamontować na ścianę za pomocą taśmy klejącej lub haczyka. Zegar ma cichy mechanizm. Zegar stanie się nie tylko praktycznym, ale przede wszystkim designowym dodatkiem dekoracyjnym. Zegar jest wykonany z tworzywa sztucznego, a liczby z materiału piankowego. Wysokość cyfr i kresek wynosi 9,5 cm.Zegar zasilany jest 1 baterią typu paluszek, która nie jest dołączona do opakowania.
4,5 337
67

StarDeco Zegar ścienny czarny, śr. 50 cm

StarDeco Zegar ścienny czarny, śr. 50 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisOryginalny zegar naklejany z wyraźnymi, czarnymi liczbami, które można nakleić na ścianę wg własnego uznania i stworzyć niecodzienne i nowoczesne wnętrze.
 
Mechanizm zegara można zamontować na ścianę za pomocą taśmy klejącej lub haczyka. Zegar ma cichy mechanizm. Zegar stanie się nie tylko praktycznym, ale przede wszystkim designowym dodatkiem dekoracyjnym. Zegar jest wykonany z tworzywa sztucznego, a liczby z materiału piankowego. Wysokość cyfr i kresek wynosi 9,5 cm.
 
Zegar zasilany jest 1 baterią typu paluszek, która nie jest dołączona do opakowania.

Specyfikacje

Kolor: czarny
Materiał: tworzywo sztuczne
Średnica: 50 cm

Numer katalogowy:

 677203
Udostępnij
stardeco

Ocena

4,5 (337 ocena)
98 % klientów poleca
5 opinii

Pytania

Ten produkt ma 10 pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć