Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

SodaStream Butelka Fuse Kwiaty w zimie 2 x 1 l SodaStream Butelka Fuse Kwiaty w zimie 2 x 1 l
 Dwie butelki w tym opakowaniu można w zależności od takiej potrzeby stosować do wody gazowanej i niegazowanej. Butelka z przyjemnym nadrukiem „Kwiaty w zimie” sprawi, że wśród przyjaciół, w biurze lub w towarzystwie, w odróżnieniu od tanich butelek PET ze sklepu spożywczego, będziesz wyglądać elegancko. Ponadto butelka pozwala Ci na dolanie wody z kranu w dowolnym momencie. Chłodnej i świeżej. Pozwoli Ci to nie tylko na zrezygnowanie z kupna wody butelkowej i jej długotrwałego przechowywania w plastiku, dzięki każdemu kolejnemu wykorzystaniu butelki SodaStream nie będziesz musiał gromadzić zbędnych odpadów plastikowych, tj. wielu jednorazowych butelek wody. Nie mówiąc o wygodzie, ponieważ nigdy nie będziesz już musieć dźwigać cięzkich opakowań z wodą ze sklepu aż do domu. Materiał butelki musi przez kilka lat podczas użytkowania w saturatorze domowej wody gazowanej długofalowo i wielokrotnie wytrzymywać ciśnienie gazu CO2 z naboju. Materiał, z którego wykonano butelkę, w wyniku takiego użytkowania zużywa się i starzeje. By mieć pewność, że maksymalnym stopniu producent dba o Twoje bezpieczeństwo, każda butelka posiada datę ważności,którą znaleźć można w formie nadruku bezpośrednio na butelce. NIGDY nie użytkuj butelki w saturatorze domowej wody gazowanej po upłynięciu tej daty,a butelkę zastąp nową, która będzie Ci służyła przez kilka kolejnych lat.  
4,5 30
60

SodaStream Butelka Fuse Kwiaty w zimie 2 x 1 l

SodaStream Butelka Fuse Kwiaty w zimie 2 x 1 l SodaStream Butelka Fuse Kwiaty w zimie 2 x 1 l SodaStream Butelka Fuse Kwiaty w zimie 2 x 1 l
W tym tygodniu produkt kupiło 30 klientów

SodaStream Butelka Fuse Kwiaty w zimie 2 x 1 l

30 ocena
59,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 15 szt. i więcej
Klient otrzyma: środa 17. 08. 2022  
Uzyskasz 20 Przyjemniaczków

OpisDwie butelki w tym opakowaniu można w zależności od takiej potrzeby stosować do wody gazowanej i niegazowanej. Butelka z przyjemnym nadrukiem „Kwiaty w zimie” sprawi, że wśród przyjaciół, w biurze lub w towarzystwie, w odróżnieniu od tanich butelek PET ze sklepu spożywczego, będziesz wyglądać elegancko.

Ponadto butelka pozwala Ci na dolanie wody z kranu w dowolnym momencie. Chłodnej i świeżej. Pozwoli Ci to nie tylko na zrezygnowanie z kupna wody butelkowej i jej długotrwałego przechowywania w plastiku, dzięki każdemu kolejnemu wykorzystaniu butelki SodaStream nie będziesz musiał gromadzić zbędnych odpadów plastikowych, tj. wielu jednorazowych butelek wody. Nie mówiąc o wygodzie, ponieważ nigdy nie będziesz już musieć dźwigać cięzkich opakowań z wodą ze sklepu aż do domu.

Materiał butelki musi przez kilka lat podczas użytkowania w saturatorze domowej wody gazowanej długofalowo i wielokrotnie wytrzymywać ciśnienie gazu CO2 z naboju. Materiał, z którego wykonano butelkę, w wyniku takiego użytkowania zużywa się i starzeje. By mieć pewność, że maksymalnym stopniu producent dba o Twoje bezpieczeństwo, każda butelka posiada datę ważności,którą znaleźć można w formie nadruku bezpośrednio na butelce. NIGDY nie użytkuj butelki w saturatorze domowej wody gazowanej po upłynięciu tej daty,a butelkę zastąp nową, która będzie Ci służyła przez kilka kolejnych lat.
 

Specyfikacje

Ilość sztuk w zestawie: 2 szt.
Kolor: mix kolorów
Materiał: tworzywo sztuczne
Objętość: 1 l
Zmywarka: nie

Numer katalogowy:

 114573
Udostępnij
sodastream

Ocena

4,5 (30 ocena)
100 % klientów poleca
8 opinii

Pytania

Ten produkt ma 8 pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć