Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

SodaStream Butelka dziecięca Emotikona 0,5 l, zielony SodaStream Butelka dziecięca Emotikona 0,5 l, zielony
  Dziecięca butelka na napoje do wielokrotnego użytku wprost od specjalisty wody gazowanej SodaStream. Atrakcyjny nadruk dla nowoczesnych uczniów z podstawówki, którym każde dziecko będzie się chciało pochwalić. Wykonano z nietoksycznego plastiku bez BPA. Butelkę można stosować bezpośrednio w urządzeniach do wody gazowanej SodaStream. Pojemność butelki 0,5 l jest optymalna dla młodszych dzieci w wieku szkolnym.   Materiał butelki musi przez okres kilku lat, przy stosowaniu w urządzeniu do domowej wody gazowanej, długotrwale i wielokrotnie wytrzymywać ciśnienie gazu CO2 z wkładu. Materiał, z którego wykonana jest butelka, stopniowo zużywa się i starzeje. By mieć pewność całkowitego bezpieczeństwa, każda butelka posiada datę przydatności do użytkowania, która została nadrukowana bezpośrednio na butelce. NIGDY nie należy wykorzystywać butelki w urządzeniu do domowej wody gazowanej po upłynięciu tej daty,a butelkę należy zastąpić nową, która niezawodnie posłuży przez kilka kolejnych lat.   Butelkę należy umyć w zmywarce lub wodą o temperaturze powyżej 50°C. Nie należy jej przechowywać w zamrażalce, blisko źródła ciepła lub w gorącym wnętrzu pojazdów.
4,5 11
24

SodaStream Butelka dziecięca Emotikona 0,5 l, zielony

SodaStream Butelka dziecięca Emotikona 0,5 l, zielony

Dostępność: Wyprzedano

Opis

Dziecięca butelka na napoje do wielokrotnego użytku wprost od specjalisty wody gazowanej SodaStream. Atrakcyjny nadruk dla nowoczesnych uczniów z podstawówki, którym każde dziecko będzie się chciało pochwalić. Wykonano z nietoksycznego plastiku bez BPA. Butelkę można stosować bezpośrednio w urządzeniach do wody gazowanej SodaStream. Pojemność butelki 0,5 l jest optymalna dla młodszych dzieci w wieku szkolnym.
 
Materiał butelki musi przez okres kilku lat, przy stosowaniu w urządzeniu do domowej wody gazowanej, długotrwale i wielokrotnie wytrzymywać ciśnienie gazu CO2 z wkładu. Materiał, z którego wykonana jest butelka, stopniowo zużywa się i starzeje. By mieć pewność całkowitego bezpieczeństwa, każda butelka posiada datę przydatności do użytkowania, która została nadrukowana bezpośrednio na butelce. NIGDY nie należy wykorzystywać butelki w urządzeniu do domowej wody gazowanej po upłynięciu tej daty,a butelkę należy zastąpić nową, która niezawodnie posłuży przez kilka kolejnych lat.
 
Butelkę należy umyć w zmywarce lub wodą o temperaturze powyżej 50°C. Nie należy jej przechowywać w zamrażalce, blisko źródła ciepła lub w gorącym wnętrzu pojazdów.

Specyfikacje

Kolor: zielony
Materiał: tworzywo sztuczne
Objętość: 0,5 l
Zmywarka: nie

Numer katalogowy:

 115574
Udostępnij
sodastream

Ocena

4,5 (11 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć