Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Simplehuman Worki do kosza na śmieci H 30-35 l, 60 szt. Simplehuman Worki do kosza na śmieci H 30-35 l, 60 szt.
Wyjątkowo mocne worki ściągane na kosz na śmieci - rozmiar H. Pojemność 30-35 l, podwójne szwy, wytrzymały sznurek do ściągania. W opakowaniu 3 x 20 szt. worków z białego plastiku. Nadają się do koszy Simplehuman. Worki do koszy zostały zaprojektowane tak, by idealnie dopasowały się do wybranego kosza Simplehuman. W żadnym miejscu nic nie wystaje i jest poprawnie przymocowane. Po zamknięciu pokrywy worek nie wystaje poza nią w żadnym miejscu.   Niezwykle wytrzymały plastik i grube podwójne szwy zadbają o to, by nie dochodziło do niepożądanych pęknięć lub przerwania worka. Ponadto dzięki wygodnemu sznurkowi do ściągania wystarczy pociągnąć za sznurki z obu stron i podnieść cały worek. Następnie można go odnieść do kontenera na śmieci.   Praktyczny dozownik worków umożliwia wyciągnięcie i oderwanie nowego worka w krótką chwilę - bez rozerwania lub innego uszkodzenia. Cały dozownik należy umieścić do kieszeni na worki, co zapewni łatwą dostępność nowych worków. Opakowanie zmieścić się w przestrzeni kosza, a worek można wyciągnąć jedną ręką.
4,5 3
99

Simplehuman Worki do kosza na śmieci H 30-35 l, 60 szt.

Zniżka -17%
Simplehuman Worki do kosza na śmieci H 30-35 l, 60 szt. Simplehuman Worki do kosza na śmieci H 30-35 l, 60 szt. Simplehuman Worki do kosza na śmieci H 30-35 l, 60 szt.

Simplehuman Worki do kosza na śmieci H 30-35 l, 60 szt.

3 ocena
Pierwotnie: 119,00 zł | Zniżka: 20,00 zł 99,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99,00 zł
Dostępność: W magazynie
Klient otrzyma: poniedziałek 09. 10. 2023
Uzyskasz 28 Przyjemniaczków

Opis

Wyjątkowo mocne worki ściągane na kosz na śmieci - rozmiar H. Pojemność 30-35 l, podwójne szwy, wytrzymały sznurek do ściągania. W opakowaniu 3 x 20 szt. worków z białego plastiku. Nadają się do koszy Simplehuman.

Worki do koszy zostały zaprojektowane tak, by idealnie dopasowały się do wybranego kosza Simplehuman. W żadnym miejscu nic nie wystaje i jest poprawnie przymocowane. Po zamknięciu pokrywy worek nie wystaje poza nią w żadnym miejscu.
 
Niezwykle wytrzymały plastik i grube podwójne szwy zadbają o to, by nie dochodziło do niepożądanych pęknięć lub przerwania worka. Ponadto dzięki wygodnemu sznurkowi do ściągania wystarczy pociągnąć za sznurki z obu stron i podnieść cały worek. Następnie można go odnieść do kontenera na śmieci.
 
Praktyczny dozownik worków umożliwia wyciągnięcie i oderwanie nowego worka w krótką chwilę - bez rozerwania lub innego uszkodzenia. Cały dozownik należy umieścić do kieszeni na worki, co zapewni łatwą dostępność nowych worków. Opakowanie zmieścić się w przestrzeni kosza, a worek można wyciągnąć jedną ręką.

Specyfikacje

Ilość sztuk w zestawie: 60 szt.
Kolor: biały
Materiał: tworzywo sztuczne
Objętość: 35 l
Szerokość: 40,5 cm
Wysokość: 71,2 cm

Numer katalogowy:

 802912
Udostępnij
simplehuman

Ocena

4,5 (3 ocena)
100 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć