Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Simplehuman Ociekacz do naczyń, biały Simplehuman Ociekacz do naczyń, biały
  Sztywna rama ze stali nierdzewnej doskonale pasuje do nowoczesnego designu luksusowych urządzeń kuchennych. Obrotowa wylewka obraca się o 360 stopni w dowolnym kierunku, dzięki czemu odprowadza wodę bezpośrednio do zlewu - bez względu na to, jak umieścisz tackę ociekową na blacie. Można ją zdjąć w celu łatwego czyszczenia. Powierzchnia ochronna zapobiega osadzaniu się resztek wody oraz tworzeniu się kamienia i pleśni. Druciany ruszt z silikonową osłoną trzyma mocno naczynia, nie powodując zarysowań lub odprysków.   Uchwyt na kieliszki może pomieścić do 4 kieliszków na wino. Niższy profil z antypoślizgowymi gumowymi nóżkami gwarantuje większą stabilność i pewnie utrzymuje tackę ociekową na miejscu. Trwała powłoka zapobiegająca odciskom palców pomaga chronić przed smugami i sprawia, że ​​wygląda wciąż jak nowy.
0,0 0
544

Simplehuman Ociekacz do naczyń, biały

Darmowa wysyłka
Simplehuman Ociekacz do naczyń, biały Simplehuman Ociekacz do naczyń, biały Simplehuman Ociekacz do naczyń, biały Simplehuman Ociekacz do naczyń, biały Simplehuman Ociekacz do naczyń, biały Simplehuman Ociekacz do naczyń, biały

Simplehuman Ociekacz do naczyń, biały

Dostępność: Wyprzedano

Opis

Sztywna rama ze stali nierdzewnej doskonale pasuje do nowoczesnego designu luksusowych urządzeń kuchennych. Obrotowa wylewka obraca się o 360 stopni w dowolnym kierunku, dzięki czemu odprowadza wodę bezpośrednio do zlewu - bez względu na to, jak umieścisz tackę ociekową na blacie. Można ją zdjąć w celu łatwego czyszczenia. Powierzchnia ochronna zapobiega osadzaniu się resztek wody oraz tworzeniu się kamienia i pleśni. Druciany ruszt z silikonową osłoną trzyma mocno naczynia, nie powodując zarysowań lub odprysków.
 
Uchwyt na kieliszki może pomieścić do 4 kieliszków na wino. Niższy profil z antypoślizgowymi gumowymi nóżkami gwarantuje większą stabilność i pewnie utrzymuje tackę ociekową na miejscu. Trwała powłoka zapobiegająca odciskom palców pomaga chronić przed smugami i sprawia, że ​​wygląda wciąż jak nowy.

Specyfikacje

Głębokość: 56,6 cm
Kolor: biały
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Szerokość: 51,4 cm
Waga: 2 kg
Wysokość: 29,2 cm

Numer katalogowy:

 800543
Udostępnij
simplehuman

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.