Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Simplehuman Dozownik mydła naścienny 3x 444 ml Simplehuman Dozownik mydła naścienny 3x 444  ml
 Nowoczesny dozownik mydła z trzema pojemnikami na kilka rodzajów mydła lub szamponu i odżywki. Idealny do łazienki, toalety lub kuchni. Solidna konstrukcja i bardzo wytrzymałe materiały gwarantują długą żywotność dozownika. Gwarantuje to dodatkowa 5-letnia gwarancja Simplehuman. Dozownik można zamontować na 2 sposoby: klasycznie na ścianie, za pomocą wkrętu i kołka rozporowego lub wybrać wysokiej jakości zestaw samoprzylepny 3M do montażu bez użycia wiertarki, który znajduje się w zestawie. Dzięki przezroczystym pojemnikom zawsze będziesz w stanie zobaczyć ilość mydła. Wystarczy lekko pociągnąć dźwignię, aby wybrać potrzebną ilość mydła. Dozownik zawiera haczyk, na którym można przymocować gąbkę, maszynkę do golenia lub inne akcesorium. Dozowniki mają szeroki otwór, dzięki czemu można szybko i łatwo wlać do niego mydło, szampon i inne produkty bez zanieczyszczania otoczenia. Co więcej, dzięki przestrzeni między ścianą a dozownikiem, można go w każdej chwili wyczyścić ze wszystkich stron. Dozownik wykonany jest ze stali, która jest łatwa w czyszczeniu i doskonale odporna na rdzę. Dozownik jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
0,0 0
525

Simplehuman Dozownik mydła naścienny 3x 444 ml

Darmowa wysyłka
Simplehuman Dozownik mydła naścienny 3x 444  ml Simplehuman Dozownik mydła naścienny 3x 444  ml Simplehuman Dozownik mydła naścienny 3x 444  ml Simplehuman Dozownik mydła naścienny 3x 444  ml Simplehuman Dozownik mydła naścienny 3x 444  ml

Simplehuman Dozownik mydła naścienny 3x 444 ml

524,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 524,99 zł
Dostępność: W magazynie
Klient otrzyma: wtorek 28. 05. 2024
Uzyskasz 175 Przyjemniaczków

OpisNowoczesny dozownik mydła z trzema pojemnikami na kilka rodzajów mydła lub szamponu i odżywki. Idealny do łazienki, toalety lub kuchni. Solidna konstrukcja i bardzo wytrzymałe materiały gwarantują długą żywotność dozownika. Gwarantuje to dodatkowa 5-letnia gwarancja Simplehuman.

Dozownik można zamontować na 2 sposoby: klasycznie na ścianie, za pomocą wkrętu i kołka rozporowego lub wybrać wysokiej jakości zestaw samoprzylepny 3M do montażu bez użycia wiertarki, który znajduje się w zestawie. Dzięki przezroczystym pojemnikom zawsze będziesz w stanie zobaczyć ilość mydła. Wystarczy lekko pociągnąć dźwignię, aby wybrać potrzebną ilość mydła.

Dozownik zawiera haczyk, na którym można przymocować gąbkę, maszynkę do golenia lub inne akcesorium. Dozowniki mają szeroki otwór, dzięki czemu można szybko i łatwo wlać do niego mydło, szampon i inne produkty bez zanieczyszczania otoczenia. Co więcej, dzięki przestrzeni między ścianą a dozownikiem, można go w każdej chwili wyczyścić ze wszystkich stron.

Dozownik wykonany jest ze stali, która jest łatwa w czyszczeniu i doskonale odporna na rdzę.

Dozownik jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Specyfikacje

Głębokość: 9,4 cm
Kolor: srebrny
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Objętość: 1,33 l
Szerokość: 32 cm
Waga: 1,1 kg
Wysokość: 24,5 cm

Numer katalogowy:

 806289
Udostępnij
simplehuman

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!