Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Ręcznik Bamboo life czerwony, 2 szt. 50 x 90 cm Ręcznik Bamboo life czerwony, 2 szt. 50 x 90 cm
Zestaw ręczników Bamboo life do łazienki. Zawartość 70% bambusa i 30% bawełny zapewnia  ręcznikom wyjątkowe właściwości hipoalergiczne. Ręczniki bambusowe są odporne przeciw grzybom i bakteriom, doskonale absorbują wilgoć, a jednocześnie są bardzo miękkie. Ręczniki docenią przede wszystkim alergicy lub dzieci z wrażliwą skórą. Podaruj swemu ciału  najlepszą i najdelikatniejszą opiekę z dobrego gatunku, miękkimi ręcznikami bambusowymi.
4,0 3
52

Ręcznik Bamboo life czerwony, 2 szt. 50 x 90 cm

Ręcznik Bamboo life czerwony, 2 szt. 50 x 90 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisZestaw ręczników Bamboo life do łazienki. Zawartość 70% bambusa i 30% bawełny zapewnia  ręcznikom wyjątkowe właściwości hipoalergiczne. Ręczniki bambusowe są odporne przeciw grzybom i bakteriom, doskonale absorbują wilgoć, a jednocześnie są bardzo miękkie. Ręczniki docenią przede wszystkim alergicy lub dzieci z wrażliwą skórą. Podaruj swemu ciału  najlepszą i najdelikatniejszą opiekę z dobrego gatunku, miękkimi ręcznikami bambusowymi.

Specyfikacje

Gramatura: 510 g/m2
Kolor: czerwony
Materiał: 70% wiskoza bambusowa, 30% bawełna
Rozmiar: 2 szt. 50 x 90

Numer katalogowy:

 215774
Udostępnij
ariatex

Ocena

4,0 (3 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
N