Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Ramka Galla do 8 zdjęć Ramka Galla do 8 zdjęć
Ramka do umieszczenia 8 zdjęć wykonana w prostym designu powoduje, że zdjęcia będą się w niej bardzo ładnie wyróżniały. Ramka nadaje się do każdego wnętrza, jest odpowiednia przede wszystkim w sytuacji, kiedy chcemy mieć na jednym miejscu więcej zdjęć. Ramka umożliwia umieszczenie 5 zdjęć o wymiarach 10 x 15 cm, jednego zdjęcia w kształcie serduszka, jednego w kształcie owalu oraz jednego o wymiarach 10 x 10 cm.
4,5 25
49

Ramka Galla do 8 zdjęć

Ramka Galla do 8 zdjęć

Dostępność: Wyprzedano

OpisRamka do umieszczenia 8 zdjęć wykonana w prostym designu powoduje, że zdjęcia będą się w niej bardzo ładnie wyróżniały. Ramka nadaje się do każdego wnętrza, jest odpowiednia przede wszystkim w sytuacji, kiedy chcemy mieć na jednym miejscu więcej zdjęć. Ramka umożliwia umieszczenie 5 zdjęć o wymiarach 10 x 15 cm, jednego zdjęcia w kształcie serduszka, jednego w kształcie owalu oraz jednego o wymiarach 10 x 10 cm.

Specyfikacje

Głębokość: 2 cm
Kolor: biały
Materiał: tworzywo sztuczne
Szerokość: 58 cm
Wysokość: 36 cm

Numer katalogowy:

 595801
Udostępnij

Ocena

4,5 (25 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć