Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Price's świeczka zapachowa limetka i bazylia Price's świeczka zapachowa limetka i bazylia
Niesamowity zapach świeżych owoców cytrusowych muśniętych aromatyczną bazylią doda szyku każdej kuchni i pomieszczeniom mieszkalnym. Limitowana edycja świeczek zapachowych w luksusowym wykonaniu matowego szklanego pojemniczka z pokrywką. Piękny prezent i dodatek do każdego wnętrza.Historia patentowanych świeczek Price's sięga już 1830 roku. Do końca XIX wieku Price's był nawet największym producentem świeczek na świecie oraz dysponował 114 patentami dotyczącymi innowacji. Świeczki te są długo i bardzo blisko związane z angielską rodziną królewską. Świeczki Price's zapewniały oświetlenie podczas ślubu królowej Wiktorii i księcia Alberta. Dzisiaj świeczki Price's są właścicielami Gwarancji Królewskiej Jej Królewskiej Mości.Obecnie, kiedy świece są w 80 % wykorzystywane wyłącznie do celów dekoracyjnych, marka Price's skupia się prawie wyłącznie na rozwoju nowych produktów i aromatów zapewniających dekorowanie i upiększanie domów na całym świecie. Świeczki są produkowane we Włoszech z wykorzystaniem najnowszej technologii. Oczywistością jest przestrzeganie wszystkich standardów zdrowotnych.Długość działania: 50 godzin
0,0 0
40

Price's świeczka zapachowa limetka i bazylia

Wyprzedaż
Price's świeczka zapachowa limetka i bazylia

Price's świeczka zapachowa limetka i bazylia

Dostępność: Wyprzedano

OpisNiesamowity zapach świeżych owoców cytrusowych muśniętych aromatyczną bazylią doda szyku każdej kuchni i pomieszczeniom mieszkalnym. Limitowana edycja świeczek zapachowych w luksusowym wykonaniu matowego szklanego pojemniczka z pokrywką. Piękny prezent i dodatek do każdego wnętrza.
 
Historia patentowanych świeczek Price's sięga już 1830 roku. Do końca XIX wieku Price's był nawet największym producentem świeczek na świecie oraz dysponował 114 patentami dotyczącymi innowacji. Świeczki te są długo i bardzo blisko związane z angielską rodziną królewską. Świeczki Price's zapewniały oświetlenie podczas ślubu królowej Wiktorii i księcia Alberta. Dzisiaj świeczki Price's są właścicielami Gwarancji Królewskiej Jej Królewskiej Mości.
 
Obecnie, kiedy świece są w 80 % wykorzystywane wyłącznie do celów dekoracyjnych, marka Price's skupia się prawie wyłącznie na rozwoju nowych produktów i aromatów zapewniających dekorowanie i upiększanie domów na całym świecie. Świeczki są produkowane we Włoszech z wykorzystaniem najnowszej technologii. Oczywistością jest przestrzeganie wszystkich standardów zdrowotnych.
 
Długość działania: 50 godzin

Specyfikacje

Kolor: zielony
Materiał: szkło
Średnica: 10 cm
Wysokość: 8 cm

Numer katalogowy:

 595162
Udostępnij
prices

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć