Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Polti Deska do prasowania do żelazka parowego Vaporella Polti Deska do prasowania do żelazka parowego Vaporella
 Prasowanie nigdy wcześniej nie było tak łatwe. Deska do prasowania Asse Vaporella jest idealna do żelazek z generatorem pary. Podczas prasowania wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Rama wyposażona jest w schowek na generator pary, kratkę do odkładania wyprasowanej bielizny, deskę do rękawów oraz uchwyt na kabel, co zapewnia większą swobodę ruchów. Deskę do prasowania można bardzo łatwo przechowywać: po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, a dzięki kółkom można ją łatwo i bez wysiłku przesuwać.   Wzmocniona rama zapewnia desce do prasowania Asse Vaporella ogólną stabilność i bezpieczeństwo podczas prasowania. Dwa praktyczne uchwyty pod blatem roboczym umożliwiają błyskawiczne rozłożenie i złożenie deski. Vaporella posiada system regulacji wysokości. Zawiera siedem pozycji umożliwiających ustawienie najwygodniejszej wysokości roboczej deski w zależności od potrzeb, niezależnie od tego, czy prasujesz w pozycji stojącej, czy siedzącej.   Pokrowiec ochronny wyściełany bawełną pozwala na łatwe przejście pary, a tym samym zapobiega zmoczeniu prasowanej odzieży. Pokrowiec można prać w pralce, by utrzymywać go w czystości. Dzięki zintegrowanej wyściółce z moltonu możesz wygodnie prasować bez nieprzyjemnego odbijania kratki na materiale. Dzięki dużej powierzchni do przechowywania generatora pary (38 x 27 cm) i miejscu na wyprasowaną bieliznę, podczas prasowania wszystko będzie na swoim miejscu.   Deska nie tylko jest świetnym pomocnikiem ułatwiającym prasowanie, ale można ją również bezpiecznie przechowywać. Dzięki kółkom można go przesuwać bez zbędnego podnoszenia, a blokada bezpieczeństwa zapobiega niezamierzonemu otwarciu, które mogłoby spowodować nieprzyjemną kontuzję lub uszkodzenie deski. Zamocowanie rurki doprowadzającej parę w uchwycie zapewnia wygodniejsze prasowanie, ponieważ nie będzie się już plątać podczas pracy.
1,0 1
508

Polti Deska do prasowania do żelazka parowego Vaporella

Polti Deska do prasowania do żelazka parowego Vaporella

Dostępność: Wyprzedano

OpisPrasowanie nigdy wcześniej nie było tak łatwe. Deska do prasowania Asse Vaporella jest idealna do żelazek z generatorem pary. Podczas prasowania wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Rama wyposażona jest w schowek na generator pary, kratkę do odkładania wyprasowanej bielizny, deskę do rękawów oraz uchwyt na kabel, co zapewnia większą swobodę ruchów. Deskę do prasowania można bardzo łatwo przechowywać: po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, a dzięki kółkom można ją łatwo i bez wysiłku przesuwać.
 
Wzmocniona rama zapewnia desce do prasowania Asse Vaporella ogólną stabilność i bezpieczeństwo podczas prasowania. Dwa praktyczne uchwyty pod blatem roboczym umożliwiają błyskawiczne rozłożenie i złożenie deski. Vaporella posiada system regulacji wysokości. Zawiera siedem pozycji umożliwiających ustawienie najwygodniejszej wysokości roboczej deski w zależności od potrzeb, niezależnie od tego, czy prasujesz w pozycji stojącej, czy siedzącej.
 
Pokrowiec ochronny wyściełany bawełną pozwala na łatwe przejście pary, a tym samym zapobiega zmoczeniu prasowanej odzieży. Pokrowiec można prać w pralce, by utrzymywać go w czystości. Dzięki zintegrowanej wyściółce z moltonu możesz wygodnie prasować bez nieprzyjemnego odbijania kratki na materiale. Dzięki dużej powierzchni do przechowywania generatora pary (38 x 27 cm) i miejscu na wyprasowaną bieliznę, podczas prasowania wszystko będzie na swoim miejscu.
 
Deska nie tylko jest świetnym pomocnikiem ułatwiającym prasowanie, ale można ją również bezpiecznie przechowywać. Dzięki kółkom można go przesuwać bez zbędnego podnoszenia, a blokada bezpieczeństwa zapobiega niezamierzonemu otwarciu, które mogłoby spowodować nieprzyjemną kontuzję lub uszkodzenie deski. Zamocowanie rurki doprowadzającej parę w uchwycie zapewnia wygodniejsze prasowanie, ponieważ nie będzie się już plątać podczas pracy.

Numer katalogowy:

 120315
Udostępnij
polti

Ocena

1,0 (1 ocena)
0 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć