Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Poduszka pierzowa Manteuffel miękka i twarda, 70 x 90 cm Poduszka pierzowa Manteuffel miękka i twarda, 70 x 90 cm
Poduszka Manteuffel złoto została wykonana z wysokiej jakości pierza kaczego. Pierze jest w zupełności materiałem naturalnym, który w połączeniu z 100% bawełnianym okryciem gwarantuje najlepsze właściwości.  Alergicy i astmatycy mogą poczuć wygodę i komfort tego produktu bez niebezpieczeństwa pojawienia się reakcji alergicznej. Pierze zatrzymuje ciepło z minimalnymi stratami nawet w bardzo niesprzyjających warunkach. Kołdry i poduszki puchowe czy pierzowe posiadają doskonałą zdolność dostosowania się do kształtu ciała człowieka i jego ruchów.Poduszka ta posiada trzy komory: środkowa został wypełniona 100% pierzem, ktere zapewnia sztywność, zewnętrzne komory są wypełnione 90% pierzem puchowym, ktere zapewnia miękkość poduszki. Wsyp wypełniony pierzem jest wykonany z 100% bawełny i jest testowany. Poduszka jest twarda, ale zarazem sprężysta i plastyczna. Zaleca się jej przetrzepanie każdego rana, wietrzenie podczas sprzyjającej pogody. Poduszkę można suszyć w suszarkach. Producent nie zaleca jej trzepania, odkurzania, prasowania ani czyszczenia chemicznego. Certifikaty:Downafresh greenLineW ten sposób oznaczonych produktach wypełnienie pierzowe albo puchowe jest prane i suszone w temperaturze min. 100 °C przy użyciu ekologicznych środków piorących. Z punktu widzenia sterylności, czystości i higieny spełniają wymagania normy europejskiej EN 12935.NomiteProdukty wypełniane puchem pierzowym, dzięki swym optymalnym właściwoścom temperaturowym i mikroklimatycznym, są bardzo niesprzyjającym środowiskiem do rozwoju roztoczy, które są uzależnione od wilgoci. Kolejną ochroną jest okrycie, które broni wnikaniu tych roztoczy do produktów pierzowych.Öko-TexProdukty oznaczone tym symbolem spełniają wymagania Öko-Tex Standard 100.
4,0 1
283

Poduszka pierzowa Manteuffel miękka i twarda, 70 x 90 cm

Poduszka pierzowa Manteuffel miękka i twarda, 70 x 90 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisPoduszka Manteuffel złoto została wykonana z wysokiej jakości pierza kaczego. Pierze jest w zupełności materiałem naturalnym, który w połączeniu z 100% bawełnianym okryciem gwarantuje najlepsze właściwości.  Alergicy i astmatycy mogą poczuć wygodę i komfort tego produktu bez niebezpieczeństwa pojawienia się reakcji alergicznej. Pierze zatrzymuje ciepło z minimalnymi stratami nawet w bardzo niesprzyjających warunkach. Kołdry i poduszki puchowe czy pierzowe posiadają doskonałą zdolność dostosowania się do kształtu ciała człowieka i jego ruchów.
 
Poduszka ta posiada trzy komory: środkowa został wypełniona 100% pierzem, ktere zapewnia sztywność, zewnętrzne komory są wypełnione 90% pierzem puchowym, ktere zapewnia miękkość poduszki. Wsyp wypełniony pierzem jest wykonany z 100% bawełny i jest testowany. Poduszka jest twarda, ale zarazem sprężysta i plastyczna. Zaleca się jej przetrzepanie każdego rana, wietrzenie podczas sprzyjającej pogody. Poduszkę można suszyć w suszarkach. Producent nie zaleca jej trzepania, odkurzania, prasowania ani czyszczenia chemicznego.
 
Certifikaty:
 
Downafresh greenLine
W ten sposób oznaczonych produktach wypełnienie pierzowe albo puchowe jest prane i suszone w temperaturze min. 100 °C przy użyciu ekologicznych środków piorących. Z punktu widzenia sterylności, czystości i higieny spełniają wymagania normy europejskiej EN 12935.
 
Nomite
Produkty wypełniane puchem pierzowym, dzięki swym optymalnym właściwoścom temperaturowym i mikroklimatycznym, są bardzo niesprzyjającym środowiskiem do rozwoju roztoczy, które są uzależnione od wilgoci. Kolejną ochroną jest okrycie, które broni wnikaniu tych roztoczy do produktów pierzowych.
 
Öko-Tex
Produkty oznaczone tym symbolem spełniają wymagania Öko-Tex Standard 100.

Specyfikacje

Gramatura wypełnienia: 1100 g
Kolor: biały
Materiał powierzchni tkaniny: 100% bawełna
Materiał wypełnienia: 90% puch, 10% pierze
Rozmiary poduszki: 70 x 90 cm
Zalecane pranie: 60 °C

Numer katalogowy:

 215511
Udostępnij
kamykdaunensro

Ocena

4,0 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć