Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Plakat Frida 42 x 59 cm Plakat Frida 42 x 59 cm
Plakat Frida 42 x 59 cm. Przedstawia podobiznę meksykańskiej malarki z pierwszej połowy XX wieku, która zasłynęła przede wszystkim dzięki autoportretom i fascynującemu życiu. Na pytanie „dlaczego maluje tyle autoportretów?” odpowiedziała: „Ponieważ tak często jestem sama, ponieważ ja jestem podmiotem, który znam najlepiej.”  Którym artystą chciałeś być, kiedy byłeś dzieckiem?Dzięki Poster 44 można wesprzeć młodych niezależnych artystów kupnem wydruków z limitowanych serii. Jeżeli autor nie zdecyduje inaczej, to z każdego oryginału powstaje tylko 44 kopii. Plakat jest częścią serii Little Artists (mali artyści).Osadzony w białej ramie drewnianej o wymiarach 55 x 40 cm.
0,0 0
336

Plakat Frida 42 x 59 cm

Wyprzedaż
Plakat Frida 42 x 59 cm

Plakat Frida 42 x 59 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisPlakat Frida 42 x 59 cm. Przedstawia podobiznę meksykańskiej malarki z pierwszej połowy XX wieku, która zasłynęła przede wszystkim dzięki autoportretom i fascynującemu życiu. Na pytanie „dlaczego maluje tyle autoportretów?” odpowiedziała: „Ponieważ tak często jestem sama, ponieważ ja jestem podmiotem, który znam najlepiej.”  Którym artystą chciałeś być, kiedy byłeś dzieckiem?
 
Dzięki Poster 44 można wesprzeć młodych niezależnych artystów kupnem wydruków z limitowanych serii. Jeżeli autor nie zdecyduje inaczej, to z każdego oryginału powstaje tylko 44 kopii. Plakat jest częścią serii Little Artists (mali artyści).
 
Osadzony w białej ramie drewnianej o wymiarach 55 x 40 cm.

Specyfikacje

Materiał: papier Hahnemühle PhotoRag 188 g/m2
Szerokość: 42 cm
Wysokość: 59 cm

Numer katalogowy:

 502018
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć