Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Osuszacz powietrza Pingi L Osuszacz powietrza Pingi L
Najlepiej sprzedający się produkt z inteligentnej serii pochłaniaczy wilgoci. Wielokrotnego użytku (setki razy). Odpowiedni do wszelkich małych, nie-wentylowanych pomieszczeń takich jak: piwnica, kabina samochodu - można zawiesić lub położyć w dowolnym miejscu, szafa, szafka kuchenna, bagażnik samochodu, łódź, przyczepa kempingowa.Pochłaniacz wilgoci PINGI jest również idealnym rozwiązaniem na:wilgoć w samochodzie tak bardzo uciążliwa w okresie zimowym - zawieś PINGI w samochodzie, a nie bodziesz miał problemu z zaparowanymi szybami !wilgoć w mieszkaniu szczególnie dokuczliwe w okresie zimowym przy oknach tzw. zjawisko płaczących okien - połóż PINGI na parapecie i po problemie ! Gdy jest nasycony, specjalny wskaźnik zmienia kolor z niebieskiego na różowy. Należy wysuszyć pochłaniacz, ogrzewając go w kuchence mikrofalowej przez 5 minut, przy ustawieniu mocy na 600 Watt lub wysuszyć na słońcu lub kaloryferze. Zgromadzona wilgoć wyparuje z produktu. Wskaźnik zmieni z powrotem kolor z różowego na niebieski.Pochłaniacz jest gotowy do następnego cyklu.
4,5 2
27

Osuszacz powietrza Pingi L

Osuszacz powietrza Pingi L

Dostępność: Wyprzedano

OpisNajlepiej sprzedający się produkt z inteligentnej serii pochłaniaczy wilgoci. Wielokrotnego użytku (setki razy). Odpowiedni do wszelkich małych, nie-wentylowanych pomieszczeń takich jak: piwnica, kabina samochodu - można zawiesić lub położyć w dowolnym miejscu, szafa, szafka kuchenna, bagażnik samochodu, łódź, przyczepa kempingowa.
Pochłaniacz wilgoci PINGI jest również idealnym rozwiązaniem na:
wilgoć w samochodzie tak bardzo uciążliwa w okresie zimowym - zawieś PINGI w samochodzie, a nie bodziesz miał problemu z zaparowanymi szybami !
wilgoć w mieszkaniu szczególnie dokuczliwe w okresie zimowym przy oknach tzw. zjawisko płaczących okien - połóż PINGI na parapecie i po problemie !
Gdy jest nasycony, specjalny wskaźnik zmienia kolor z niebieskiego na różowy.
Należy wysuszyć pochłaniacz, ogrzewając go w kuchence mikrofalowej przez 5 minut,
przy ustawieniu mocy na 600 Watt lub wysuszyć na słońcu lub kaloryferze. Zgromadzona wilgoć wyparuje z produktu. Wskaźnik zmieni z powrotem kolor z różowego na niebieski.Pochłaniacz jest gotowy do następnego cyklu.

 

 

Numer katalogowy:

 571007
Udostępnij

Ocena

4,5 (2 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć