Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Łyżka nierdzewna do nabierania sałaty BLACK Orion Łyżka nierdzewna do nabierania sałaty BLACK
 Solidna czarna łyżka ze stali nierdzewnej pomoże Ci przygotować i podać świeże sałatki, grillowane warzywa i inne dodatki. Ma długość 25 cm i gładką powierzchnię. Czyste linie i prostota kształtu zapewniają, że ta łyżka uzupełni na przykład Twój istniejący zestaw sztućców Black. Wykonana jest ze stali nierdzewnej 18/0 i ma czarne wykończenie (powierzchnia PVD jest bardzo trwała i gwarantuje długą żywotność). Można ją myć w zmywarce, ale w celu zachowania nienaruszonej powierzchni nie polecamy tego ze względu na działanie środków czyszczących.
5,0 1
35

Orion Łyżka nierdzewna do nabierania sałaty BLACK

Orion Łyżka nierdzewna do nabierania sałaty BLACK

1 ocena
34,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 34,99 zł
Dostępność: W drodze
Klient otrzyma: piątek 01. 03. 2024
Uzyskasz 20 Przyjemniaczków

OpisSolidna czarna łyżka ze stali nierdzewnej pomoże Ci przygotować i podać świeże sałatki, grillowane warzywa i inne dodatki. Ma długość 25 cm i gładką powierzchnię. Czyste linie i prostota kształtu zapewniają, że ta łyżka uzupełni na przykład Twój istniejący zestaw sztućców Black. Wykonana jest ze stali nierdzewnej 18/0 i ma czarne wykończenie (powierzchnia PVD jest bardzo trwała i gwarantuje długą żywotność).

Można ją myć w zmywarce, ale w celu zachowania nienaruszonej powierzchni nie polecamy tego ze względu na działanie środków czyszczących.

Specyfikacje

Długość: 25 cm
Kolor: czarny
Materiał: nierdzewny
Zmywarka: nie

Numer katalogowy:

 131218
Udostępnij
orion

Ocena

5,0 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.