Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Pudełko na przybory do szycia KWIAT Orion Pudełko na przybory do szycia KWIAT
  Wyściełana skrzynka w kwiaty z przegródkami pomaga przechowywać wszystkie przybory do szycia lub inne drobne przedmioty – potrzeby do wyszywania, koraliki, druty i inne kreatywne tworzenie. Wewnątrz drewnianej, tapicerowanej skrzynki znajduje się wyjmowane piętro wykonane z przezroczystego, twardego tworzywa sztucznego, podzielone na trzy mniejsze i jedną większą przegródkę. Na wewnętrznej stronie wieka znajduje się kieszonka oraz tzw. gąbka - igła. Pudełko o wymiarach 24/28,5x18/20x13 cm jest wyposażone w składany uchwyt ułatwiający przenoszenie jedną ręką oraz magnetyczne zamknięcie. Wewnętrzną przestrzeń o wymiarach 21x15x10 cm docenią początkujące krawcowe do przechowywania nici, agrafek, guzików, lamówek i innych przyborów do szycia. Elementy te nie stanowią części opakowania.
4,5 8
99

Orion Pudełko na przybory do szycia KWIAT

Orion Pudełko na przybory do szycia KWIAT Orion Pudełko na przybory do szycia KWIAT Orion Pudełko na przybory do szycia KWIAT Orion Pudełko na przybory do szycia KWIAT Orion Pudełko na przybory do szycia KWIAT Orion Pudełko na przybory do szycia KWIAT Orion Pudełko na przybory do szycia KWIAT
W tym tygodniu produkt kupiło 8 klientów

Orion Pudełko na przybory do szycia KWIAT

8 ocena
99,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99,00 zł
Dostępność: W drodze
Klient otrzyma: piątek 31. 05. 2024
Uzyskasz 53 Przyjemniaczków

Opis

Wyściełana skrzynka w kwiaty z przegródkami pomaga przechowywać wszystkie przybory do szycia lub inne drobne przedmioty – potrzeby do wyszywania, koraliki, druty i inne kreatywne tworzenie.

Wewnątrz drewnianej, tapicerowanej skrzynki znajduje się wyjmowane piętro wykonane z przezroczystego, twardego tworzywa sztucznego, podzielone na trzy mniejsze i jedną większą przegródkę. Na wewnętrznej stronie wieka znajduje się kieszonka oraz tzw. gąbka - igła. Pudełko o wymiarach 24/28,5x18/20x13 cm jest wyposażone w składany uchwyt ułatwiający przenoszenie jedną ręką oraz magnetyczne zamknięcie.

Wewnętrzną przestrzeń o wymiarach 21x15x10 cm docenią początkujące krawcowe do przechowywania nici, agrafek, guzików, lamówek i innych przyborów do szycia. Elementy te nie stanowią części opakowania.

Specyfikacje

Głębokość: 18 cm
Kolor: mix kolorów
Szerokość: 24 cm
Wysokość: 13 cm

Numer katalogowy:

 130969
Udostępnij
orion

Ocena

4,5 (8 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.