Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Krajaka do warzyw/cebuli Master Orion Krajaka do warzyw/cebuli Master
 Ta krajarka szybko i bez wysiłku posieka na małe kawałki cebulę, a także ogórki, paprykę, pomidory i owoce. W ten sposób unikniesz łez podczas krojenia cebuli. Pokrojoną po prostu wrzucisz prosto z pojemnika na patelnię, pod mięso do brytfanny, do sałatek lub dipów. Jej użycie jest proste. Cebulę pokroić w ćwiartki (lub inne warzywa na mniejsze kawałki, kilkakrotnie nacisnąć przycisk/tłok na pokrywce i gotowe). W zależności od intensywności naciskania warzywa lub owoce zostaną pokrojone na grubsze lub drobniejsze kawałki ostrzami ze stali nierdzewnej.  Wykonana z tworzywa ABS, SAN, posiada silikonową antypoślizgową podstawę, która zapobiega ślizganiu się na blacie. Można ją łatwo czyścić w zwykły sposób, ciepłą wodą i detergentem.
5,0 1
100

Orion Krajaka do warzyw/cebuli Master

Orion Krajaka do warzyw/cebuli Master

1 ocena
99,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99,99 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: środa 28. 02. 2024
Uzyskasz 54 Przyjemniaczków

OpisTa krajarka szybko i bez wysiłku posieka na małe kawałki cebulę, a także ogórki, paprykę, pomidory i owoce. W ten sposób unikniesz łez podczas krojenia cebuli. Pokrojoną po prostu wrzucisz prosto z pojemnika na patelnię, pod mięso do brytfanny, do sałatek lub dipów.
Jej użycie jest proste. Cebulę pokroić w ćwiartki (lub inne warzywa na mniejsze kawałki, kilkakrotnie nacisnąć przycisk/tłok na pokrywce i gotowe). W zależności od intensywności naciskania warzywa lub owoce zostaną pokrojone na grubsze lub drobniejsze kawałki ostrzami ze stali nierdzewnej. 
Wykonana z tworzywa ABS, SAN, posiada silikonową antypoślizgową podstawę, która zapobiega ślizganiu się na blacie. Można ją łatwo czyścić w zwykły sposób, ciepłą wodą i detergentem.

Specyfikacje

Kolor: czarny
Kuchenka mikrofalowa: nie
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Średnica: 14 cm
Waga: 0,4 kg
Wysokość: 19 cm
Zmywarka: nie

Numer katalogowy:

 126811
Udostępnij
orion

Ocena

5,0 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.