Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Garnek miedziany z pokrywką Morreti Grande, 24 cm Orion Garnek miedziany z pokrywką Morreti Grande, 24 cm
Garnek miedziany Morreti Grande jest doskonały do przyrządzania smacznych i zdrowych potraw. Posiada pokrywkę ze stali nierdzewnej oraz miarkę wewnątrz od 1 l do 4,5 l (co 0,5 l). Garnek można używać na wszystkich rodzajach kuchenek oprócz płyty indukcyjnej. Seria Moretti Grande to luksusowe 3-warstwowe naczynia tworzone przez gruby, miedziany korpus, środkową duralową warstwę i wewnętrzną warstwę ze stali nierdzewnej. Naczynia charakteryzują się doskonałym przewodnictwem cieplnym oraz równomiernym i szybkim zagrzaniem. Dzięki temu przygotowywane potrawy zachowują swój naturalny smak i nie tracą składników mineralnych i witamin. Skompletuj swoje naczynia, które będą odpowiadały Twojemu stylowi gotowania.
4,5 1
228

Orion Garnek miedziany z pokrywką Morreti Grande, 24 cm

Orion Garnek miedziany z pokrywką Morreti Grande, 24 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisGarnek miedziany Morreti Grande jest doskonały do przyrządzania smacznych i zdrowych potraw. Posiada pokrywkę ze stali nierdzewnej oraz miarkę wewnątrz od 1 l do 4,5 l (co 0,5 l). Garnek można używać na wszystkich rodzajach kuchenek oprócz płyty indukcyjnej.
 
Seria Moretti Grande to luksusowe 3-warstwowe naczynia tworzone przez gruby, miedziany korpus, środkową duralową warstwę i wewnętrzną warstwę ze stali nierdzewnej. Naczynia charakteryzują się doskonałym przewodnictwem cieplnym oraz równomiernym i szybkim zagrzaniem. Dzięki temu przygotowywane potrawy zachowują swój naturalny smak i nie tracą składników mineralnych i witamin. Skompletuj swoje naczynia, które będą odpowiadały Twojemu stylowi gotowania.

Specyfikacje

Elektryczność: tak
Gaz: tak
Indukcja: nie
Objętość: 3 l
Szkło ceramiczne: tak
Średnica: 26 cm
Wysokość: 7 cm
Zmywarka: nie

Numer katalogowy:

 107875
Udostępnij
orion

Ocena

4,5 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć