Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Obóstrona klejąca paska Obóstrona klejąca paska
 Obóstrona klejąca paska. Po co pouźywać wiertarke, jeźeli moźe cie przyklejić ? Teraz moźe cie zapomnić na dziury i haczky w śćianie. Ramy na obrazy i zegari po prostu przyklejicie. Extra silnie oboustronna  klejąca  paska utrzyma na śćianie jakomkolwiek dekoracje. Piana wśirodku  uprawia nie równe powierzchnie.
4,5 8
22

Obóstrona klejąca paska

Obóstrona klejąca paska

Dostępność: Wyprzedano

OpisObóstrona klejąca paska. Po co pouźywać wiertarke, jeźeli moźe cie przyklejić ? Teraz moźe cie zapomnić na dziury i haczky w śćianie. Ramy na obrazy i zegari po prostu przyklejicie. Extra silnie oboustronna  klejąca  paska utrzyma na śćianie jakomkolwiek dekoracje. Piana wśirodku  uprawia nie równe powierzchnie.

Specyfikacje

Długość: 400 cm
Kolor: biały

Numer katalogowy:

 600805
Udostępnij

Ocena

4,5 (8 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć