Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Nóż Florina 20 cmodcienie czerwieni, Nóż Florina 20 cmodcienie czerwieni,
Nóż ze stali nierdzewnej o jakości kuchennej do codziennego krojenia z nadrukowanym wzorem pomidorów. Długość całego noża wraz z uchwytem wynosi 32 cm, długość ostrza wynosi 20 cm. Ostrze pokryte nieprzywierającą powierzchnią, dzięki czemu jedzenie nie przykleja się do noża i nie traci witamin. Kształt i szerokość ostrza będzie służył nie tylko do krojenia, siekania, ale także do kruszenia jedzenia. Uchwyt noża jest również bardzo wygodny dzięki ergonomicznemu gumowemu uchwytowi wykonanemu z litego tworzywa sztucznego.
4,5 30
11

Nóż Florina 20 cmodcienie czerwieni,

Wyprzedaż
Nóż Florina 20 cmodcienie czerwieni,

Nóż Florina 20 cmodcienie czerwieni,

Dostępność: Wyprzedano

OpisNóż ze stali nierdzewnej o jakości kuchennej do codziennego krojenia z nadrukowanym wzorem pomidorów. Długość całego noża wraz z uchwytem wynosi 32 cm, długość ostrza wynosi 20 cm. Ostrze pokryte nieprzywierającą powierzchnią, dzięki czemu jedzenie nie przykleja się do noża i nie traci witamin. Kształt i szerokość ostrza będzie służył nie tylko do krojenia, siekania, ale także do kruszenia jedzenia. Uchwyt noża jest również bardzo wygodny dzięki ergonomicznemu gumowemu uchwytowi wykonanemu z litego tworzywa sztucznego.

Specyfikacje

Długość: 32 cm
Kolor: odcienie czerwieni
Materiał: nierdzewny

Numer katalogowy:

 105043
Udostępnij
florina

Ocena

4,5 (30 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć