Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

NanoSPACE Prześcieradło antyroztoczowe Nanobawełna ® z gumką, 80 x 200 cm NanoSPACE Prześcieradło antyroztoczowe Nanobawełna ® z gumką, 80 x 200 cm
 Prześcieradło wykonano z satyny bawełnianej z nanotkaniną wewnątrz, która zapobiega przenikaniu roztoczy i alergenów. Alergik dzięki temu odczuję ulgę już po pierwszej nocy. Satyna bawełniana to solidna tkanina o miękkiej, błyszczącej powierzchni, której żywe kolory pozostają niezmienne nawet po wielu praniach. Prześcieradło posiada gumkę zapewniającą łatwe zakładanie i zdejmowanie.   Artykuły pościelowe nanoSPACE zalecamy prać raz w roku w pralce, w 40 °C, co wydłuży ich żywotność, z wykorzystaniem żelu lub proszki bez zawartości chloru i fosforu. Nie zalecamy suszenia w suszarce bębnowej nawet w niskiej temperaturze.   Jak działa nanotkanina w artykułach pościelowych? Nanotkanina zapobiega gromadzeniu się roztoczy, ich alergenów, wirusów i bakterii w wypełnieniu. Wyobraź sobie nanotkaninę jako pajęczynę, której otwory mają tylko 80 nm. Wymiary roztoczy to około 420 000 nm, ich alergeny mają 1000 nm, bakterie 100 - 10 000 nm, wirus około 100 nm, a świerzb 300 000 nm. Nie mają zatem szansy przedostania się przez tkaninę. Materiał z nanowłókien to w rzeczywistości tzw. sandwich z włókniny na stronie odwrotnej, z membraną z nanowłókien w środku i tkaniną z mikrowłókien na stronie wierzchniej materiału. Głównym zadaniem włókniny jest mechaniczne zabezpieczenie i utrwalenie membrany z nanowłókien. Membrana z nanowłókien pełni funkcję tkaniny barierowej. Z czego wykonano MATERIAŁ? Jest to laminat trójwarstwowy (sandwich), który składa się z: tkanina 100% bawełna membrana z nanowłókien 100% Poliamid 6 tkanina 100% poliester Gwarantujemy 100% skuteczność i bezpieczeństwo materiałów: Skuteczność membrany z nanowłókien została przetestowana przez Instytut Badań Tekstylnych w Brnie (przenikanie mikroorganizmów) oraz Uniwersytet Techniczny w Libercu (przenikanie cząstek pyłu o wielkości 1 μm). Państwowy Instytut Zdrowia Publicznego w Pradze zbadał tolerancję skóry i możliwe reakcje alergiczne. Wyniki testów: potwierdzono skuteczne wychwytywanie drobnoustrojów ≥ 99,0% wykazano skuteczne wychwytywanie cząstek pyłu ≥ 99,9% nie wykazano żadnych działań niepożądanych w kontakcie ze skórą ludzką Oddychalność: Cząsteczka tlenu ma zaledwie 0,3 nm, bez problemu przechodzi przez pory tkaniny, dzięki czemu materiał pozostaje przyjemnie oddychający.
0,0 0
560

NanoSPACE Prześcieradło antyroztoczowe Nanobawełna ® z gumką, 80 x 200 cm

Zniżka -20% Darmowa wysyłka
NanoSPACE Prześcieradło antyroztoczowe Nanobawełna ® z gumką, 80 x 200 cm NanoSPACE Prześcieradło antyroztoczowe Nanobawełna ® z gumką, 80 x 200 cm NanoSPACE Prześcieradło antyroztoczowe Nanobawełna ® z gumką, 80 x 200 cm

NanoSPACE Prześcieradło antyroztoczowe Nanobawełna ® z gumką, 80 x 200 cm

Pierwotnie: 699,99 zł | Zniżka: 140,00 zł 559,99 zł  z VAT
Dostępność: Na zamówienie
Uzyskasz 267 Przyjemniaczków

OpisPrześcieradło wykonano z satyny bawełnianej z nanotkaniną wewnątrz, która zapobiega przenikaniu roztoczy i alergenów. Alergik dzięki temu odczuję ulgę już po pierwszej nocy. Satyna bawełniana to solidna tkanina o miękkiej, błyszczącej powierzchni, której żywe kolory pozostają niezmienne nawet po wielu praniach. Prześcieradło posiada gumkę zapewniającą łatwe zakładanie i zdejmowanie.
 
Artykuły pościelowe nanoSPACE zalecamy prać raz w roku w pralce, w 40 °C, co wydłuży ich żywotność, z wykorzystaniem żelu lub proszki bez zawartości chloru i fosforu. Nie zalecamy suszenia w suszarce bębnowej nawet w niskiej temperaturze.
 

Jak działa nanotkanina w artykułach pościelowych?

Nanotkanina zapobiega gromadzeniu się roztoczy, ich alergenów, wirusów i bakterii w wypełnieniu. Wyobraź sobie nanotkaninę jako pajęczynę, której otwory mają tylko 80 nm. Wymiary roztoczy to około 420 000 nm, ich alergeny mają 1000 nm, bakterie 100 - 10 000 nm, wirus około 100 nm, a świerzb 300 000 nm. Nie mają zatem szansy przedostania się przez tkaninę. Materiał z nanowłókien to w rzeczywistości tzw. sandwich z włókniny na stronie odwrotnej, z membraną z nanowłókien w środku i tkaniną z mikrowłókien na stronie wierzchniej materiału. Głównym zadaniem włókniny jest mechaniczne zabezpieczenie i utrwalenie membrany z nanowłókien. Membrana z nanowłókien pełni funkcję tkaniny barierowej.

Z czego wykonano MATERIAŁ?

Jest to laminat trójwarstwowy (sandwich), który składa się z:
  • tkanina 100% bawełna
  • membrana z nanowłókien 100% Poliamid 6
  • tkanina 100% poliester

Gwarantujemy 100% skuteczność i bezpieczeństwo materiałów:

Skuteczność membrany z nanowłókien została przetestowana przez Instytut Badań Tekstylnych w Brnie (przenikanie mikroorganizmów) oraz Uniwersytet Techniczny w Libercu (przenikanie cząstek pyłu o wielkości 1 μm). Państwowy Instytut Zdrowia Publicznego w Pradze zbadał tolerancję skóry i możliwe reakcje alergiczne.

Wyniki testów:

  • potwierdzono skuteczne wychwytywanie drobnoustrojów ≥ 99,0%
  • wykazano skuteczne wychwytywanie cząstek pyłu ≥ 99,9%
  • nie wykazano żadnych działań niepożądanych w kontakcie ze skórą ludzką

Oddychalność:

Cząsteczka tlenu ma zaledwie 0,3 nm, bez problemu przechodzi przez pory tkaniny, dzięki czemu materiał pozostaje przyjemnie oddychający.

Specyfikacje

Kolor: naturalny
Materiał: 100% bawełna
Rodzaj łóżka: łóżko pojedyncze standard
Rozmiar: 80 x 200 cm
Rozmiary: 80 x 200 cm
Zalecane pranie: 40 °C

Numer katalogowy:

 227123

Dołączone pliki:

Broszurka na pościel.pdf

Udostępnij
nanospace

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć