Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Misa do zapiekania "Cebulak" Misa do zapiekania "Cebulak"
Porcelanowe misy do zapiekania z motywem "cebulak". Bez porządnych misek nie można sobie już wyobrazić dzisiejszej kuchni. Mamy do zaoferowania kilka rozmiarów, aby każdy mógł wybrać dla siebie ten najlepszy. Misa składa się z dwóch prostokątnych brytfanek, które dzięki rowkom idealnie łączą się ze sobą. Może być to więc misa do zapiekania z pokrywą lub dwie oddzielne brytfanki. Naczynie posiada prostokątny kształt. Piękny wzór pozwala na bezpośrednie serwowanie potrawy na stole. Miska jest myć w zmywarce, ale zachować doskonały wygląd, zaleca się mycie ręczne. Wymiary: 35,5 x 21 x 13 cm.
4,0 31
45

Misa do zapiekania "Cebulak"

Misa do zapiekania "Cebulak"

Dostępność: Wyprzedano

OpisPorcelanowe misy do zapiekania z motywem "cebulak". Bez porządnych misek nie można sobie już wyobrazić dzisiejszej kuchni. Mamy do zaoferowania kilka rozmiarów, aby każdy mógł wybrać dla siebie ten najlepszy. Misa składa się z dwóch prostokątnych brytfanek, które dzięki rowkom idealnie łączą się ze sobą. Może być to więc misa do zapiekania z pokrywą lub dwie oddzielne brytfanki. Naczynie posiada prostokątny kształt. Piękny wzór pozwala na bezpośrednie serwowanie potrawy na stole. Miska jest myć w zmywarce, ale zachować doskonały wygląd, zaleca się mycie ręczne.
 Wymiary: 35,5 x 21 x 13 cm.

Specyfikacje

Kolor: biały
Materiał: porcelana

Numer katalogowy:

 110475
Udostępnij

Ocena

4,0 (31 ocena)
96 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć