Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Mikov 243-NH-1/B scyzoryk z klamrą, czerwony Mikov 243-NH-1/B scyzoryk z klamrą, czerwony
 Scyzoryk z najczęściej stosowaną blokadą ostrza backlock jest doskonały do codziennego noszenia. Przykładowe zastosowanie to np. podczas biwakowania, trempingu, krojenia pożywienia, na łonie natury. Crocodile jest bardzo lekkim nożem z klamrą, który ze względu na zmodyfikowany trzonek doskonale leży w każdej dłoni.   Części Crocodile wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej 420 53-55 HRc, a trzonek, który doskonale leży w każdej dłoni, z wytrzymałego plastiku. Ten doskonały scyzoryk uzupełnia klamra umożliwiające wygodne przymocowanie. Ostrze ma unikatowy kształt i jest bardzo ostre, uzupełnia je wysokiej jakości stylowy trzonek z klamrą.   Firma Mikov ma siedzibę w sercu Czeskiej Szwajcarii, w mieście Mikulášovice. Jest tradycyjny, uznawanym na całym świecie producentem noży, nawiązuje do tradycyjnego rzemiosła nożowego z 1794 roku.
4,5 3
55

Mikov 243-NH-1/B scyzoryk z klamrą, czerwony

Mikov 243-NH-1/B scyzoryk z klamrą, czerwony

Dostępność: Wyprzedano

OpisScyzoryk z najczęściej stosowaną blokadą ostrza backlock jest doskonały do codziennego noszenia. Przykładowe zastosowanie to np. podczas biwakowania, trempingu, krojenia pożywienia, na łonie natury. Crocodile jest bardzo lekkim nożem z klamrą, który ze względu na zmodyfikowany trzonek doskonale leży w każdej dłoni.
 
Części Crocodile wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej 420 53-55 HRc, a trzonek, który doskonale leży w każdej dłoni, z wytrzymałego plastiku. Ten doskonały scyzoryk uzupełnia klamra umożliwiające wygodne przymocowanie. Ostrze ma unikatowy kształt i jest bardzo ostre, uzupełnia je wysokiej jakości stylowy trzonek z klamrą.
 
Firma Mikov ma siedzibę w sercu Czeskiej Szwajcarii, w mieście Mikulášovice. Jest tradycyjny, uznawanym na całym świecie producentem noży, nawiązuje do tradycyjnego rzemiosła nożowego z 1794 roku.

Specyfikacje

Długość: 12 cm
Długość ostrza: 9 cm
Kolor: odcienie czerwieni
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Szerokość: 2,5 cm
Waga: 0,09 kg

Numer katalogowy:

 117548
Udostępnij
mikov

Ocena

4,5 (3 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć