Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Mediashop Livington Sumo Slicer Mediashop Livington Sumo Slicer
Zapomnij o zgniecionych i zmiażdżonych warzywach wydobywających się z ogromnych i niepraktycznych urządzeń kuchennych! Krajalnica Livington Sumo kroi, ściera na drobno i grubo i w magiczny sposób wyczarowuje smaczne, świetnie wyglądające posiłki dla całej rodziny do 18 razy szybciej niż przy klasycznym krojeniu.SUMO SLICER błyskawicznie przykleja się do każdej gładkiej powierzchni i doskonale trzyma. Wystarczy przymocować SUMO SLICER do dowolnej gładkiej powierzchni i można natychmiast kroić prosto do miski. Pokrój cebulę bez płakania, grzyby do zupy lub świeżą paprykę na pizzę!Wystarczy zamienić uchwyt ze stali nierdzewnej na uchwyt do grubej tarki i można błyskawicznie zetrzeć garść sera, ziemniaki na placki ziemniaczane lub wyczarować niesamowite sałatki! Zrób wspaniałe spaghetti z cukinii, smaczne chipsy ziemniaczane lub własną, domową bułkę tartą! Łatwe czyszczenie: wszystkie części urządzenia można myć w zmywarce.Zawartość opakowania: 1x Livington Sumo Slicer 1x tłok do zaciskania 1x nasadka do tarcia na grubo 1x nasadka do tarcia na drobno 1x nasadka do krojenia 1x skrobaczka do warzyw Parametry: kompaktowa krajalnica bębnowa – tarcie na drobno i grubo, krojenie duży otwór do wkładania: idealny do wkładania owoców, warzyw, orzechów, twardego sera, czekolady itp. funkcja mocowania zapewniająca pewny chwyt łatwe czyszczenie
4,0 22
109

Mediashop Livington Sumo Slicer

Mediashop Livington Sumo Slicer

Dostępność: Produkt nieaktywny

OpisZapomnij o zgniecionych i zmiażdżonych warzywach wydobywających się z ogromnych i niepraktycznych urządzeń kuchennych! Krajalnica Livington Sumo kroi, ściera na drobno i grubo i w magiczny sposób wyczarowuje smaczne, świetnie wyglądające posiłki dla całej rodziny do 18 razy szybciej niż przy klasycznym krojeniu.
 
SUMO SLICER błyskawicznie przykleja się do każdej gładkiej powierzchni i doskonale trzyma. Wystarczy przymocować SUMO SLICER do dowolnej gładkiej powierzchni i można natychmiast kroić prosto do miski. Pokrój cebulę bez płakania, grzyby do zupy lub świeżą paprykę na pizzę!
 
Wystarczy zamienić uchwyt ze stali nierdzewnej na uchwyt do grubej tarki i można błyskawicznie zetrzeć garść sera, ziemniaki na placki ziemniaczane lub wyczarować niesamowite sałatki! Zrób wspaniałe spaghetti z cukinii, smaczne chipsy ziemniaczane lub własną, domową bułkę tartą! Łatwe czyszczenie: wszystkie części urządzenia można myć w zmywarce.
 
Zawartość opakowania:
  • 1x Livington Sumo Slicer
  • 1x tłok do zaciskania
  • 1x nasadka do tarcia na grubo
  • 1x nasadka do tarcia na drobno
  • 1x nasadka do krojenia
  • 1x skrobaczka do warzyw
 
Parametry:
  • kompaktowa krajalnica bębnowa – tarcie na drobno i grubo, krojenie
  • duży otwór do wkładania: idealny do wkładania owoców, warzyw, orzechów, twardego sera, czekolady itp.
  • funkcja mocowania zapewniająca pewny chwyt
  • łatwe czyszczenie

Numer katalogowy:

 805211
Udostępnij
mediashop

Ocena

4,0 (22 ocena)
95 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć