Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Lodowi intruzi Lodowi intruzi
Przygotuj się na bliskie spotkanie trzeciego stopnia! Lodowi intruzi zmrozili twojego drinka i teraz przygotowywują się w podróż do twojego gardła! Jedyna możliwość, jak ich wykiwać, to wypić zawartość szklanki jeszcze zanim rozpuszczą się i transmutują się w ciecz. Forma na lód Lodowi intruzi to pomysłowy dodatek, którego nie powinno zabraknąć w twoim drinku. Zapraszamy na kosmiczną imprezę! Wykonano z 100% silikonu, jak prawdziwy intruz jest odporny na ciepło i odpowiedni do mycia w zmywarce. Dostarczamy w eleganckim, przezroczystym opakowaniu.  
0,0 0
30

Lodowi intruzi

Wyprzedaż
Lodowi intruzi

Lodowi intruzi

Dostępność: Wyprzedano

OpisPrzygotuj się na bliskie spotkanie trzeciego stopnia! Lodowi intruzi zmrozili twojego drinka i teraz przygotowywują się w podróż do twojego gardła! Jedyna możliwość, jak ich wykiwać, to wypić zawartość szklanki jeszcze zanim rozpuszczą się i transmutują się w ciecz. Forma na lód Lodowi intruzi to pomysłowy dodatek, którego nie powinno zabraknąć w twoim drinku. Zapraszamy na kosmiczną imprezę! Wykonano z 100% silikonu, jak prawdziwy intruz jest odporny na ciepło i odpowiedni do mycia w zmywarce. Dostarczamy w eleganckim, przezroczystym opakowaniu.  

Numer katalogowy:

 500707
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć