Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

LED świeczka z timerem, czerwony, pokryta prawdziwym woskiem, 8 x 13 cm LED świeczka z timerem, czerwony, pokryta prawdziwym woskiem, 8 x 13 cm
 Szukasz delikatnego, a jednocześnie bezpiecznego światła, o którego długość świecenia nie musisz się martwić...? Świece z wyłącznikiem czasowym są idealne do tworzenia przyjemnej atmosfery wieczorem, do oświetlania stołów podczas uroczystości, do dekoracji wnętrz lub do użytku na zewnątrz. Na przykład można je wykorzystać na tarasie, w ogrodzie lub na cmentarzu. Długa żywotność baterii i możliwość ich wymiany sprawiają, że świece te są trwałe i ekonomiczne. Świeca jest wyposażona w małe diody LED umieszczone wewnątrz plastikowej obudowy, która imituje kształt i wygląd tradycyjnej świecy. Świece LED na baterie są bezpieczne, praktyczne i oferują przyjemny efekt świetlny, który przypomina urok klasycznych świec, bez ryzyka otwartego płomienia. Zasilanie: 2x baterie AA. Świeca posiada dwa timery 4/20 i 8/16.
4,5 11
26

LED świeczka z timerem, czerwony, pokryta prawdziwym woskiem, 8 x 13 cm

Wyprzedaż
LED świeczka z timerem, czerwony, pokryta prawdziwym woskiem, 8 x 13 cm

LED świeczka z timerem, czerwony, pokryta prawdziwym woskiem, 8 x 13 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisSzukasz delikatnego, a jednocześnie bezpiecznego światła, o którego długość świecenia nie musisz się martwić...? Świece z wyłącznikiem czasowym są idealne do tworzenia przyjemnej atmosfery wieczorem, do oświetlania stołów podczas uroczystości, do dekoracji wnętrz lub do użytku na zewnątrz. Na przykład można je wykorzystać na tarasie, w ogrodzie lub na cmentarzu.

Długa żywotność baterii i możliwość ich wymiany sprawiają, że świece te są trwałe i ekonomiczne. Świeca jest wyposażona w małe diody LED umieszczone wewnątrz plastikowej obudowy, która imituje kształt i wygląd tradycyjnej świecy. Świece LED na baterie są bezpieczne, praktyczne i oferują przyjemny efekt świetlny, który przypomina urok klasycznych świec, bez ryzyka otwartego płomienia. Zasilanie: 2x baterie AA.

 

Świeca posiada dwa timery 4/20 i 8/16.

Specyfikacje

Głębokość: 8 cm
Kolor: odcienie czerwieni
Szerokość: 8 cm
Średnica: 8 cm
Wysokość: 13 cm

Numer katalogowy:

 702555
Udostępnij

Ocena

4,5 (11 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!