Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Kołdra pierzowa Cannestatter - ciepła,135 x 200 cm Kołdra pierzowa Cannestatter - ciepła,135 x 200 cm
Kołdra Cannestatter została wykonana z wysokiej jakości pierza kaczego. Pierze jest w zupełności materiałem naturalnym, który w połączeniu z 100% bawełnianym okryciem gwarantuje najlepsze właściwości. Alergicy i astmatycy mogą poczuć wygodę i komfort tego produktu bez niebezpieczeństwa pojawienia się reakcji alergicznej. Pierze zatrzymuje ciepło z minimalnymi stratami nawet w bardzo niesprzyjających warunkach. Kołdry i poduszki puchowe czy pierzowe posiadają doskonałą zdolność dostosowania się do kształtu ciała człowieka i jego ruchów.Wsyp wypełniony pierzem jest wykonany z 100% bawełny i jest testowany. Dzięki pikowaniu w kwadraty wypełnienie nie przesuwa się. Zaleca się jej przetrzepanie każdego rana, wietrzenie podczas sprzyjającej pogody. Kołdrę można suszyć w suszarkach. Producent nie zaleca jej trzepania, odkurzania, prasowania ani czyszczenia chemicznego. Certifikaty:Downafresh greenLineW ten sposób oznaczonych produktach wypełnienie pierzowe albo puchowe jest prane i suszone w temperaturze min. 100 °C przy użyciu ekologicznych środków piorących. Z punktu widzenia sterylności, czystości i higieny spełniają wymagania normy europejskiej EN 12935.NomiteProdukty wypełniane puchem pierzowym, dzięki swym optymalnym właściwoścom temperaturowym i mikroklimatycznym, są bardzo niesprzyjającym środowiskiem do rozwoju roztoczy, które są uzależnione od wilgoci. Kolejną ochroną jest okrycie, które broni wnikaniu tych roztoczy do produktów pierzowych.Öko-TexProdukty oznaczone tym symbolem spełniają wymagania Öko-Tex Standard 100.
0,0 0
984

Kołdra pierzowa Cannestatter - ciepła,135 x 200 cm

Wyprzedaż Darmowa wysyłka
Kołdra pierzowa Cannestatter - ciepła,135 x 200 cm Kołdra pierzowa Cannestatter - ciepła,135 x 200 cm Kołdra pierzowa Cannestatter - ciepła,135 x 200 cm Kołdra pierzowa Cannestatter - ciepła,135 x 200 cm Kołdra pierzowa Cannestatter - ciepła,135 x 200 cm

Kołdra pierzowa Cannestatter - ciepła,135 x 200 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisKołdra Cannestatter została wykonana z wysokiej jakości pierza kaczego. Pierze jest w zupełności materiałem naturalnym, który w połączeniu z 100% bawełnianym okryciem gwarantuje najlepsze właściwości. Alergicy i astmatycy mogą poczuć wygodę i komfort tego produktu bez niebezpieczeństwa pojawienia się reakcji alergicznej. Pierze zatrzymuje ciepło z minimalnymi stratami nawet w bardzo niesprzyjających warunkach. Kołdry i poduszki puchowe czy pierzowe posiadają doskonałą zdolność dostosowania się do kształtu ciała człowieka i jego ruchów.

Wsyp wypełniony pierzem jest wykonany z 100% bawełny i jest testowany. Dzięki pikowaniu w kwadraty wypełnienie nie przesuwa się. Zaleca się jej przetrzepanie każdego rana, wietrzenie podczas sprzyjającej pogody. Kołdrę można suszyć w suszarkach. Producent nie zaleca jej trzepania, odkurzania, prasowania ani czyszczenia chemicznego.
 
Certifikaty:
 
Downafresh greenLine
 
W ten sposób oznaczonych produktach wypełnienie pierzowe albo puchowe jest prane i suszone w temperaturze min. 100 °C przy użyciu ekologicznych środków piorących. Z punktu widzenia sterylności, czystości i higieny spełniają wymagania normy europejskiej EN 12935.
 
Nomite
 
Produkty wypełniane puchem pierzowym, dzięki swym optymalnym właściwoścom temperaturowym i mikroklimatycznym, są bardzo niesprzyjającym środowiskiem do rozwoju roztoczy, które są uzależnione od wilgoci. Kolejną ochroną jest okrycie, które broni wnikaniu tych roztoczy do produktów pierzowych.
 
Öko-Tex
 
Produkty oznaczone tym symbolem spełniają wymagania Öko-Tex Standard 100.

Specyfikacje

Gramatura wypełnienia: 860 g
Kolor: biały
Materiał powierzchni tkaniny: 100% bawełna
Materiał wypełnienia: 90% puch, 10% pierze
Rozmiary kołdry: 135 x 200 cm
Sezonowość kołdry: zimowa
Zalecane pranie: 60 °C

Numer katalogowy:

 215517
Udostępnij
kamykdaunensro

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć