W celu jak najbardziej komfortowego zakupu u nas, wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumiem

Menu
Hama 2 w 1 Album do zdjęć i księga gości ISNY Hama 2 w 1 Album do zdjęć i księga gości ISNY
Album ślubny i księga gości w jednym. Album oferuje dużo miejsca na zdjęcia, życzenia i pozdrowienia, które będą zawsze przypominać ważne i niedające się powtórzyć chwile. Okładka jest wykonana z tektury ozdobionej błyszczącym motywem serca. Strony wewnątrz są białe, wykonane z bardzo mocnego kartonu fotograficznego. 40 stron jest przeznaczonych na 80 zdjęć o wymiarze 10 x 15 cm.
0,0 0
27
4Home Dodatki i dekoracje Ramki fotograficzne Albumy na zdjęcia Hama 2 w 1 Album do zdjęć i księga gości ISNY

Hama 2 w 1 Album do zdjęć i księga gości ISNY

Hama 2 w 1 Album do zdjęć i księga gości ISNY

Dostępność: Wyprzedano

OpisAlbum ślubny i księga gości w jednym. Album oferuje dużo miejsca na zdjęcia, życzenia i pozdrowienia, które będą zawsze przypominać ważne i niedające się powtórzyć chwile. Okładka jest wykonana z tektury ozdobionej błyszczącym motywem serca. Strony wewnątrz są białe, wykonane z bardzo mocnego kartonu fotograficznego. 40 stron jest przeznaczonych na 80 zdjęć o wymiarze 10 x 15 cm.

Kolor: beżowy
Szerokość: 25 cm
Wysokość: 19 cm
 595619
Udostępnij

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć