Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Guzzanti GZ 205 czajnik bezprzewodowy Guzzanti GZ 205 czajnik bezprzewodowy
 Szklane czajniki stają się coraz bardziej popularne. Ten wykonano z wysokiej jakości szkła do gotowania, w połączeniu z czarnym uchwytem i stalowym korpusem. Czajnik bezprzewodowy Guzzanti jest bardzo nowoczesny i praktyczny. Docenią to zwłaszcza miłośnicy wyśmienitej herbaty, ponieważ dzięki funkcji podgrzewania wody do określonej temperatury można przygotować sobie herbatę i delektować się nią pełnymi łykami. Dodatkowo czajnik może utrzymywać ustawioną temperaturę do 30 minut. Dzięki eleganckiemu wyglądowi w kolorze czarnym i stali nierdzewnej oraz prostej intuicyjnej obsłudze, pasuje do każdego domu.   Czajnik docenią zwłaszcza miłośnicy dobrej herbaty. Każda herbata musi zostać zaparzona w odpowiedniej temperaturze, aby uwydatnić wszystkie jej naturalne i aromatyczne smaki. Dużym plusem tego czajnika jest możliwość ustawienia sześciu różnych temperatur podgrzewania wody, dzięki czemu można przygotować sobie herbatę tak, jak tego wymaga dany rodzaj. Do czarnej herbaty odpowiednia jest wrząca woda o temperaturze 100 °C, podczas gdy temperatura zielonej herbaty wynosi tylko 80 °C. Można również ustawić temperatury 70 °C, 85 °C, 90 °C i 95 °C, aby prawidłowo przygotować wybrany rodzaj herbaty lub kawy.  
5,0 1
120

Guzzanti GZ 205 czajnik bezprzewodowy

Wyprzedaż
Guzzanti GZ 205 czajnik bezprzewodowy Guzzanti GZ 205 czajnik bezprzewodowy

Guzzanti GZ 205 czajnik bezprzewodowy

Dostępność: Wyprzedano

OpisSzklane czajniki stają się coraz bardziej popularne. Ten wykonano z wysokiej jakości szkła do gotowania, w połączeniu z czarnym uchwytem i stalowym korpusem. Czajnik bezprzewodowy Guzzanti jest bardzo nowoczesny i praktyczny. Docenią to zwłaszcza miłośnicy wyśmienitej herbaty, ponieważ dzięki funkcji podgrzewania wody do określonej temperatury można przygotować sobie herbatę i delektować się nią pełnymi łykami. Dodatkowo czajnik może utrzymywać ustawioną temperaturę do 30 minut. Dzięki eleganckiemu wyglądowi w kolorze czarnym i stali nierdzewnej oraz prostej intuicyjnej obsłudze, pasuje do każdego domu.
 
Czajnik docenią zwłaszcza miłośnicy dobrej herbaty. Każda herbata musi zostać zaparzona w odpowiedniej temperaturze, aby uwydatnić wszystkie jej naturalne i aromatyczne smaki. Dużym plusem tego czajnika jest możliwość ustawienia sześciu różnych temperatur podgrzewania wody, dzięki czemu można przygotować sobie herbatę tak, jak tego wymaga dany rodzaj. Do czarnej herbaty odpowiednia jest wrząca woda o temperaturze 100 °C, podczas gdy temperatura zielonej herbaty wynosi tylko 80 °C. Można również ustawić temperatury 70 °C, 85 °C, 90 °C i 95 °C, aby prawidłowo przygotować wybrany rodzaj herbaty lub kawy.
 

Specyfikacje

Długość przewodu zasilającego: 0,8 m
Materiał: nierdzewny + szkło
Objętość: 1,7 l
Pobór mocy: 2000 W
Waga: 1,2 kg

Numer katalogowy:

 119905
Udostępnij
guzzanti

Ocena

5,0 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć