Guzzanti GZ 205 czajnik bezprzewodowy Guzzanti GZ 205 czajnik bezprzewodowy
 Szklane czajniki stają się coraz bardziej popularne. Ten wykonano z wysokiej jakości szkła do gotowania, w połączeniu z czarnym uchwytem i stalowym korpusem. Czajnik bezprzewodowy Guzzanti jest bardzo nowoczesny i praktyczny. Docenią to zwłaszcza miłośnicy wyśmienitej herbaty, ponieważ dzięki funkcji podgrzewania wody do określonej temperatury można przygotować sobie herbatę i delektować się nią pełnymi łykami. Dodatkowo czajnik może utrzymywać ustawioną temperaturę do 30 minut. Dzięki eleganckiemu wyglądowi w kolorze czarnym i stali nierdzewnej oraz prostej intuicyjnej obsłudze, pasuje do każdego domu.   Czajnik docenią zwłaszcza miłośnicy dobrej herbaty. Każda herbata musi zostać zaparzona w odpowiedniej temperaturze, aby uwydatnić wszystkie jej naturalne i aromatyczne smaki. Dużym plusem tego czajnika jest możliwość ustawienia sześciu różnych temperatur podgrzewania wody, dzięki czemu można przygotować sobie herbatę tak, jak tego wymaga dany rodzaj. Do czarnej herbaty odpowiednia jest wrząca woda o temperaturze 100 °C, podczas gdy temperatura zielonej herbaty wynosi tylko 80 °C. Można również ustawić temperatury 70 °C, 85 °C, 90 °C i 95 °C, aby prawidłowo przygotować wybrany rodzaj herbaty lub kawy.  
0,0 0
148

Guzzanti GZ 205 czajnik bezprzewodowy

Nowość
Guzzanti GZ 205 czajnik bezprzewodowy Guzzanti GZ 205 czajnik bezprzewodowy

Guzzanti GZ 205 czajnik bezprzewodowy

147,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 3 sztuki
Klient otrzyma: środa 14. 04. 2021  
Uzyskasz 51 Przyjemniaczków

OpisSzklane czajniki stają się coraz bardziej popularne. Ten wykonano z wysokiej jakości szkła do gotowania, w połączeniu z czarnym uchwytem i stalowym korpusem. Czajnik bezprzewodowy Guzzanti jest bardzo nowoczesny i praktyczny. Docenią to zwłaszcza miłośnicy wyśmienitej herbaty, ponieważ dzięki funkcji podgrzewania wody do określonej temperatury można przygotować sobie herbatę i delektować się nią pełnymi łykami. Dodatkowo czajnik może utrzymywać ustawioną temperaturę do 30 minut. Dzięki eleganckiemu wyglądowi w kolorze czarnym i stali nierdzewnej oraz prostej intuicyjnej obsłudze, pasuje do każdego domu.
 
Czajnik docenią zwłaszcza miłośnicy dobrej herbaty. Każda herbata musi zostać zaparzona w odpowiedniej temperaturze, aby uwydatnić wszystkie jej naturalne i aromatyczne smaki. Dużym plusem tego czajnika jest możliwość ustawienia sześciu różnych temperatur podgrzewania wody, dzięki czemu można przygotować sobie herbatę tak, jak tego wymaga dany rodzaj. Do czarnej herbaty odpowiednia jest wrząca woda o temperaturze 100 °C, podczas gdy temperatura zielonej herbaty wynosi tylko 80 °C. Można również ustawić temperatury 70 °C, 85 °C, 90 °C i 95 °C, aby prawidłowo przygotować wybrany rodzaj herbaty lub kawy.
 

Materiał: nierdzewny + szkło
Objętość: 1,7 l
Pobór mocy: 2000 W
Waga: 1,2 kg
 119905
Udostępnij
guzzanti

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć