Menu
Gipetex Pościel bawełniana Catasta Tronchi 3D, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm Gipetex Pościel bawełniana Catasta Tronchi 3D, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
 Daj się skusić na odpoczynek w pięknej pościeli z trójwymiarowym motywem serc i drewna. Pościel stanie się prawdziwym klejnotem w Twojej sypialni. nadruk 3D znajduje się z przodu, druga strona jest jednobarwna. Pościel pochodzi z kolekcji 3D Stampa Digitale włoskich projektantów, posiada doskonałą jakość druku cyfrowego, żywych motywów i przyjemnego materiału. Wszystkie materiały są wyłącznie włoskie. Zapinanie za pomocą praktycznych plastikowych nap. Spółka Gipetex działa na rynku bielizny pościelowej już od 40 lat, zdobywając w tym czasie duże doświadczenie oraz tworząc ekskluzywne produkty niemal bez użycia chemii. Jej pościel bez problemu uzyskała certyfikat Oeko-TEX standard 100. Warto również wspomnieć o współpracy Gipetex z plantatorami bawełny oraz producentami tekstyliów bawełnianych z Ameryki Północnej, którzy występują pod marką Cotton USA™. Kolejnym certyfikatem, którym może się pochwalić, jest już wspomniany Global Organic Textile Standard (GOTS), uznawana na całym świecie certyfikacja biotekstyliów, a uważana za wiodący standard w przetwarzaniu tekstyliów z włókien organicznych. Cała certyfikacja opiera się na weryfikacji całego łańcucha od plantatorów po producentów. Oprócz kwestii ekologicznych obejmuje również godne warunki pracy dla pracowników. Komplet zawiera: 1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1 poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
5,0 2
230

Gipetex Pościel bawełniana Catasta Tronchi 3D, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Zniżka -22% Darmowa wysyłka

Gipetex Pościel bawełniana Catasta Tronchi 3D, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

2 ocena
Pierwotnie: 294,99 zł | Zniżka: 65,00 zł 229,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: pojutrze  
Uzyskasz 103 Przyjemniaczków

OpisDaj się skusić na odpoczynek w pięknej pościeli z trójwymiarowym motywem serc i drewna. Pościel stanie się prawdziwym klejnotem w Twojej sypialni. nadruk 3D znajduje się z przodu, druga strona jest jednobarwna. Pościel pochodzi z kolekcji 3D Stampa Digitale włoskich projektantów, posiada doskonałą jakość druku cyfrowego, żywych motywów i przyjemnego materiału. Wszystkie materiały są wyłącznie włoskie. Zapinanie za pomocą praktycznych plastikowych nap.

Spółka Gipetex działa na rynku bielizny pościelowej już od 40 lat, zdobywając w tym czasie duże doświadczenie oraz tworząc ekskluzywne produkty niemal bez użycia chemii. Jej pościel bez problemu uzyskała certyfikat Oeko-TEX standard 100. Warto również wspomnieć o współpracy Gipetex z plantatorami bawełny oraz producentami tekstyliów bawełnianych z Ameryki Północnej, którzy występują pod marką Cotton USA™.

Kolejnym certyfikatem, którym może się pochwalić, jest już wspomniany Global Organic Textile Standard (GOTS), uznawana na całym świecie certyfikacja biotekstyliów, a uważana za wiodący standard w przetwarzaniu tekstyliów z włókien organicznych. Cała certyfikacja opiera się na weryfikacji całego łańcucha od plantatorów po producentów. Oprócz kwestii ekologicznych obejmuje również godne warunki pracy dla pracowników.

Komplet zawiera:

  • 1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm
  • 1 poszwę na kołdrę 140 x 200 cm

Kolor: odcienie brązowego
Materiał: 100% bawełna
Rodzaj łóżka: łóżko pojedyncze standard
Rodzaj zapięcia: ćwieki
Rozmiar: 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Rozmiary kołdry: 140 x 200 cm
Rozmiary poduszki: 70 x 90 cm
 224459
Udostępnij

Ocena

5,0 (2 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć