Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

GEKO Kosa motorowa/wykaszarka, 3 kW GEKO Kosa motorowa/wykaszarka, 3 kW
 Ta wykaszarka przeznaczona jest do koszenia trawy, krzewów lub zarośli, czyli koszenia trawy nylonowym sznurkiem lub nożem do trawy, do prac wykończeniowych w trudno dostępnych miejscach dla kosiarki. Silnik dwusuwowy ma bardzo dobrą dynamikę i prędkość. Gaz można regulować w sposób ciągły. Moc silnika przekazywana jest na wał stały za pomocą łożysk. Przekładnia stożkowa przenosi moment obrotowy z wału na narzędzie tnące. Uchwyt jest specjalnie wyprofilowany w kształcie litery U, co ułatwia pracę w trudnym terenie. Dodatkowo jest regulowany. Wykaszarka jest łatwa w obsłudze i precyzyjna.   Nasadki -   głowica strunowa: nadaje się do koszenia niskiej trawy na otwartej przestrzeni bez przeszkód. Nie używać do koszenia wokół obiektów stałych (płotów, drzew, kamieni…). Może dojść do uszkodzenia głowicy strunowej.   metalowa głowica strunowa: nadaje się do koszenia niskiej trawy, dzięki solidnej konstrukcji może być używana do koszenia wokół obiektów stałych (płotów, drzew, kamieni…).   tarcza trójzębna, czterozębna: nadaje się do koszenia wysokiej trawy, krzewów i uporczywych traw. Nie stosować na trzciny, zarośla, krzaki lub rośliny drzewiaste, do koszenia wokół obiektów stałych (płotów, drzew, kamieni…). Może dojść do uszkodzenia kosy silnikowej.   tarcza ośmiozębna: do koszenia starej suchej trawy i trzciny. Nie używać do zarośli, krzaków lub roślin drzewiastych, do koszenia wokół obiektów stałych (płotów, drzew, kamieni…). Może dojść do uszkodzenia kosy silnikowej.   tarcze wielozębne (22-80 zębów): do koszenia nalotów, krzewów lub słabszych drzew do średnicy pnia 60 mm. Im większa liczba zębów, tym lepiej kosa motorowa poradzi sobie z jeszcze silniejszymi nalotami lub nawet słabszymi drzewami.   Parametry techniczne -   silnik: benzyna 2-suwowy/chłodzony powietrzem pojemność: 49,7 ccm maks. obroty: 8000 obr./min. paliwo (mieszanina): benzyna bezołowiowa BA 95, olej do silników 2-suwowych (1:25) poziom obciążenia hałasem LwA: 112 dB zawartość opakowania: wykaszarka, nóż z trzema zębami, 3x nylonowy sznurek, wzmocniony sznurek, tarcza do roślin drzewiastych, maska, nauszniki, kanister do mieszania paliwa, oparcie na plecy, zestaw montażowy do złożenia urządzenia   Dozowanie: stosunek: 1 : 25 benzyna/olej 1 litr/40 ml 2 litry/80 ml 3 litry/120 ml 4 litry/160 ml 5 litrów/200 ml
3,0 11
731

GEKO Kosa motorowa/wykaszarka, 3 kW

Zniżka -10% Darmowa wysyłka
GEKO Kosa motorowa/wykaszarka, 3 kW GEKO Kosa motorowa/wykaszarka, 3 kW GEKO Kosa motorowa/wykaszarka, 3 kW GEKO Kosa motorowa/wykaszarka, 3 kW GEKO Kosa motorowa/wykaszarka, 3 kW GEKO Kosa motorowa/wykaszarka, 3 kW GEKO Kosa motorowa/wykaszarka, 3 kW GEKO Kosa motorowa/wykaszarka, 3 kW GEKO Kosa motorowa/wykaszarka, 3 kW GEKO Kosa motorowa/wykaszarka, 3 kW GEKO Kosa motorowa/wykaszarka, 3 kW GEKO Kosa motorowa/wykaszarka, 3 kW

GEKO Kosa motorowa/wykaszarka, 3 kW

11 ocena
Pierwotnie: 807,99 zł | Zniżka: 77,00 zł 730,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 3 sztuki
Klient otrzyma: poniedziałek 10. 10. 2022
Uzyskasz 169 Przyjemniaczków

OpisTa wykaszarka przeznaczona jest do koszenia trawy, krzewów lub zarośli, czyli koszenia trawy nylonowym sznurkiem lub nożem do trawy, do prac wykończeniowych w trudno dostępnych miejscach dla kosiarki. Silnik dwusuwowy ma bardzo dobrą dynamikę i prędkość. Gaz można regulować w sposób ciągły. Moc silnika przekazywana jest na wał stały za pomocą łożysk. Przekładnia stożkowa przenosi moment obrotowy z wału na narzędzie tnące. Uchwyt jest specjalnie wyprofilowany w kształcie litery U, co ułatwia pracę w trudnym terenie. Dodatkowo jest regulowany. Wykaszarka jest łatwa w obsłudze i precyzyjna.
 
Nasadki -
 
 • głowica strunowa: nadaje się do koszenia niskiej trawy na otwartej przestrzeni bez przeszkód. Nie używać do koszenia wokół obiektów stałych (płotów, drzew, kamieni…). Może dojść do uszkodzenia głowicy strunowej.
 
 • metalowa głowica strunowa: nadaje się do koszenia niskiej trawy, dzięki solidnej konstrukcji może być używana do koszenia wokół obiektów stałych (płotów, drzew, kamieni…).
 
 • tarcza trójzębna, czterozębna: nadaje się do koszenia wysokiej trawy, krzewów i uporczywych traw. Nie stosować na trzciny, zarośla, krzaki lub rośliny drzewiaste, do koszenia wokół obiektów stałych (płotów, drzew, kamieni…). Może dojść do uszkodzenia kosy silnikowej.
 
 • tarcza ośmiozębna: do koszenia starej suchej trawy i trzciny. Nie używać do zarośli, krzaków lub roślin drzewiastych, do koszenia wokół obiektów stałych (płotów, drzew, kamieni…). Może dojść do uszkodzenia kosy silnikowej.
 
 • tarcze wielozębne (22-80 zębów): do koszenia nalotów, krzewów lub słabszych drzew do średnicy pnia 60 mm. Im większa liczba zębów, tym lepiej kosa motorowa poradzi sobie z jeszcze silniejszymi nalotami lub nawet słabszymi drzewami.
 
Parametry techniczne -
 
 • silnik: benzyna 2-suwowy/chłodzony powietrzem
 • pojemność: 49,7 ccm
 • maks. obroty: 8000 obr./min.
 • paliwo (mieszanina): benzyna bezołowiowa BA 95, olej do silników 2-suwowych (1:25)
 • poziom obciążenia hałasem LwA: 112 dB
 • zawartość opakowania: wykaszarka, nóż z trzema zębami, 3x nylonowy sznurek, wzmocniony sznurek, tarcza do roślin drzewiastych, maska, nauszniki, kanister do mieszania paliwa, oparcie na plecy, zestaw montażowy do złożenia urządzenia
 
Dozowanie:
 • stosunek: 1 : 25
 • benzyna/olej
 • 1 litr/40 ml
 • 2 litry/80 ml
 • 3 litry/120 ml
 • 4 litry/160 ml
 • 5 litrów/200 ml

Specyfikacje

Moc: 3000 W
Objętość: 1 l
Waga: 7,5 kg

Numer katalogowy:

 691591
Udostępnij

Ocena

3,0 (11 ocena)
81 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć