Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Dywan pojedynczy Elite Shaggy okrągły szary, śred. 160 cm Dywan pojedynczy Elite Shaggy okrągły szary, śred. 160 cm
Zastanawiasz się, jak urządzić swoje mieszkanie, aby było jeszcze bardziej przytulne? Oferujemy proste rozwiązanie – atrakcyjny okrągły dywan ELITE SHAGGY. Dywan jest wykonany z wysokiej jakości materiału z długą żywotnością. Dzięki wysokiemu i gęstemu runu chodzenie po dywanie jest bardzo przyjemne. Dywan umieszczony przed kanapą lub łóżkiem zapewni odpowiedni komfort dla Twoich nóg. Będzie doskonale pasował do wszystkich pomieszczeń, a goście z pewnością będą się nim zachwycać.
0,0 0
127

Dywan pojedynczy Elite Shaggy okrągły szary, śred. 160 cm

Dywan pojedynczy Elite Shaggy okrągły szary, śred. 160 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisZastanawiasz się, jak urządzić swoje mieszkanie, aby było jeszcze bardziej przytulne? Oferujemy proste rozwiązanie – atrakcyjny okrągły dywan ELITE SHAGGY. Dywan jest wykonany z wysokiej jakości materiału z długą żywotnością. Dzięki wysokiemu i gęstemu runu chodzenie po dywanie jest bardzo przyjemne. Dywan umieszczony przed kanapą lub łóżkiem zapewni odpowiedni komfort dla Twoich nóg. Będzie doskonale pasował do wszystkich pomieszczeń, a goście z pewnością będą się nim zachwycać.

Specyfikacje

Kolor: szary
Materiał: polipropylen
Rozmiar: śred. 160 cm
Rozmiary: śred. 160 cm

Numer katalogowy:

 216609
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć