Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Crystalex 4-częściowy komplet szklanek na prosecco Stemless 250 ml, polne kwiaty Crystalex 4-częściowy komplet szklanek na prosecco Stemless 250 ml, polne kwiaty
 Na plaży tak samo, jak na kwitnącej łące. Nad morzem tak samo, jak nad brzegiem jeziora.   Zawsze tak samo eleganckie, delikatne i wyjątkowe potrafi być tylko Prosseco. Taki jest właśnie ten damski komplet na wino i szampana. Kieliszki w nowoczesnych kształtach Stemless oraz wzory zainspirowane naturą oraz łańcuszki z milionami perełek. Posmakuj napoju z truskawką, maliną lub watą cukrową.   Crystalex są ozdobą każdego uroczyście nakrytego stołu, sprawdzą się także jako odpowiedni dodatek podczas spotkań nieformalnych. Czyste nieudekorowane szkło można myć w zmywarce. Każdy z produktów, który jest przeznaczony do kontaktu z żywnością, podlega surowym przepisom zdrowotnym. Jego jakość zaświadcza certyfikat odpowiedniego instytutu.
4,5 14
60

Crystalex 4-częściowy komplet szklanek na prosecco Stemless 250 ml, polne kwiaty

Crystalex 4-częściowy komplet szklanek na prosecco Stemless 250 ml, polne kwiaty

Dostępność: Wyprzedano

OpisNa plaży tak samo, jak na kwitnącej łące. Nad morzem tak samo, jak nad brzegiem jeziora.
 
Zawsze tak samo eleganckie, delikatne i wyjątkowe potrafi być tylko Prosseco. Taki jest właśnie ten damski komplet na wino i szampana. Kieliszki w nowoczesnych kształtach Stemless oraz wzory zainspirowane naturą oraz łańcuszki z milionami perełek. Posmakuj napoju z truskawką, maliną lub watą cukrową.
 
Crystalex są ozdobą każdego uroczyście nakrytego stołu, sprawdzą się także jako odpowiedni dodatek podczas spotkań nieformalnych. Czyste nieudekorowane szkło można myć w zmywarce. Każdy z produktów, który jest przeznaczony do kontaktu z żywnością, podlega surowym przepisom zdrowotnym. Jego jakość zaświadcza certyfikat odpowiedniego instytutu.

Specyfikacje

Ilość sztuk w zestawie: 4 szt.
Materiał: szkło
Objętość: 250 ml
Średnica: 6,1 cm
Waga: 0,5 kg
Wysokość: 15,1 cm
Zmywarka: tak

Numer katalogowy:

 118092
Udostępnij
crystalex

Ocena

4,5 (14 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.