Concept RK3280 czajnik bezprzewodowy stalowy 1,7 l Concept RK3280 czajnik bezprzewodowy stalowy 1,7 l
 Czajnik bezprzewodowy RK3280 o pojemności 1,7 l pozwala na przygotowanie do 7 filiżanek na jedno napełnienie. Wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały i posłuży Ci przez długi czas. Dzięki znakowi wodnemu masz doskonały przegląd ilości wody w czajniku. Główny wyłącznik służy również jako dioda kontrolna, która świeci na niebiesko po każdym włączeniu czajnika.   Czajnik RK3280 wyposażono w markowe złącze OTTER, które jest gwarancją wysokiej jakości i przedłuża żywotność urządzenia.   Czajnik posiada przycisk ułatwiający otwieranie pokrywy oraz szeroką szyjkę do wygodnego napełniania wodą. Gładkie dno z ukrytą grzałką ułatwia czyszczenie czajnika i ogranicza osadzanie się kamienia. Jeśli w czajniku pojawi się osad, zostanie on wyłapany przez wysokiej jakości wyjmowany filtr, który w każdej chwili można wyczyścić. Zaletą jest również w pełni obrotowa podstawa z miejscem na przechowywanie kabli, na której można postawić czajnik pod dowolnym kątem.   Parametry: wyraźny znak wodny z boku czajnika wyjmowany filtr chroniący przed osadem wodnym przycisk do wygodnego otwierania pokrywy duży otwór do napełniania wbudowana grzałka wskaźnik świetlny pracy (niebieskie podświetlenie włącznika) w pełni obrotowa podstawa z miejscem do przechowywania kabla materiał: wysokiej jakości stal nierdzewna stopki przeciwpoślizgowe na podstawie napięcie: 220 - 240 V ~ 50/60 Hz  
0,0 0
185

Concept RK3280 czajnik bezprzewodowy stalowy 1,7 l

Nowość
Concept RK3280 czajnik bezprzewodowy stalowy 1,7 l Concept RK3280 czajnik bezprzewodowy stalowy 1,7 l Concept RK3280 czajnik bezprzewodowy stalowy 1,7 l Concept RK3280 czajnik bezprzewodowy stalowy 1,7 l Concept RK3280 czajnik bezprzewodowy stalowy 1,7 l Concept RK3280 czajnik bezprzewodowy stalowy 1,7 l Concept RK3280 czajnik bezprzewodowy stalowy 1,7 l Concept RK3280 czajnik bezprzewodowy stalowy 1,7 l Concept RK3280 czajnik bezprzewodowy stalowy 1,7 l

Concept RK3280 czajnik bezprzewodowy stalowy 1,7 l

184,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 3 sztuki
Klient otrzyma: środa 03. 03. 2021  
Uzyskasz 75 Przyjemniaczków

OpisCzajnik bezprzewodowy RK3280 o pojemności 1,7 l pozwala na przygotowanie do 7 filiżanek na jedno napełnienie. Wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały i posłuży Ci przez długi czas. Dzięki znakowi wodnemu masz doskonały przegląd ilości wody w czajniku. Główny wyłącznik służy również jako dioda kontrolna, która świeci na niebiesko po każdym włączeniu czajnika.
 

Czajnik RK3280 wyposażono w markowe złącze OTTER, które jest gwarancją wysokiej jakości i przedłuża żywotność urządzenia.

 
Czajnik posiada przycisk ułatwiający otwieranie pokrywy oraz szeroką szyjkę do wygodnego napełniania wodą. Gładkie dno z ukrytą grzałką ułatwia czyszczenie czajnika i ogranicza osadzanie się kamienia. Jeśli w czajniku pojawi się osad, zostanie on wyłapany przez wysokiej jakości wyjmowany filtr, który w każdej chwili można wyczyścić. Zaletą jest również w pełni obrotowa podstawa z miejscem na przechowywanie kabli, na której można postawić czajnik pod dowolnym kątem.
 
Parametry:
  • wyraźny znak wodny z boku czajnika
  • wyjmowany filtr chroniący przed osadem wodnym
  • przycisk do wygodnego otwierania pokrywy
  • duży otwór do napełniania
  • wbudowana grzałka
  • wskaźnik świetlny pracy (niebieskie podświetlenie włącznika)
  • w pełni obrotowa podstawa z miejscem do przechowywania kabla
  • materiał: wysokiej jakości stal nierdzewna
  • stopki przeciwpoślizgowe na podstawie
  • napięcie: 220 - 240 V ~ 50/60 Hz
 

Długość przewodu zasilającego: 0,7 m
Głębokość: 21 cm
Materiał: nierdzewny
Objętość: 1,7 l
Pobór mocy: 2200 W
Szerokość: 15 cm
Waga: 0,95 kg
Wysokość: 22 cm
 118933
Udostępnij
concept

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć