Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Cattara Zestaw przetrwania, 8 części Cattara Zestaw przetrwania, 8 części
  Praktyczny zestaw SOS znajdzie zastosowanie w sytuacjach kryzysowych do ratunku lub może stanowić dodatek w aktywnościach outdoor czy biwakowaniu. Zestaw składa się ze żyłki do cięcia drewna, kartowego zestawu wielofunkcyjnego, szczypców multitool z latarką LED, kompasu, folii izotermicznej, krzesiwa do podpalania ognia i gwizdka. Wszystko jest umieszczone w ochronnym zamykanym etui. Etui wewnątrz jest wyłożone pianką zabezpieczającą elementy zestawu. Dzięki wymiarom zestaw można nosić w mniejszych kieszeniach.
4,0 10
44

Cattara Zestaw przetrwania, 8 części

Cattara Zestaw przetrwania, 8 części

Dostępność: Wyprzedano

Opis

Praktyczny zestaw SOS znajdzie zastosowanie w sytuacjach kryzysowych do ratunku lub może stanowić dodatek w aktywnościach outdoor czy biwakowaniu.

Zestaw składa się ze żyłki do cięcia drewna, kartowego zestawu wielofunkcyjnego, szczypców multitool z latarką LED, kompasu, folii izotermicznej, krzesiwa do podpalania ognia i gwizdka. Wszystko jest umieszczone w ochronnym zamykanym etui.

Etui wewnątrz jest wyłożone pianką zabezpieczającą elementy zestawu. Dzięki wymiarom zestaw można nosić w mniejszych kieszeniach.

Specyfikacje

Głębokość: 9 cm
Ilość sztuk w zestawie: 8 szt.
Kolor: czarny
Szerokość: 14 cm
Waga: 0,26 kg
Wysokość: 4 cm

Numer katalogowy:

 680889
Udostępnij
cattara

Ocena

4,0 (10 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.