Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Cattara Nożycowy namiot imprezowy Waterproof, 3 x 6 m Cattara Nożycowy namiot imprezowy Waterproof, 3 x 6 m
  Składany namiot imprezowy o wymiarach 3 x 6 m i wysokości 2,5 m. Wodoodporny materiał dachu, poliester 600D, sprawia, że namiot imprezowy może być używany zarówno w słoneczny dzień, jak i w deszczową pogodę. Namiot imprezowy to idealne rozwiązanie do ogrodów bez zadaszonych tarasów, ale także na kemping. Pomysłowa stalowa konstrukcja namiotu zapewnia szybki montaż i demontaż. Nogi konstrukcji wyposażone są w elastyczne zamki, które zapewniają bezpieczny i szybki sposób regulacji odpowiedniej wysokości namiotu (regulacja wysokości 2,5 / 2,4 / 2,3 m). Nogi wyposażone są w stopkę w dolnej części, z dwoma 7 mm otworami do ewentualnego zakotwienia (szpilki kotwiące nie wchodzą w skład zestawu). Zalecenie producenta: nie wystawiać namiotu na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i ulewnego deszczu.
3,5 2
900

Cattara Nożycowy namiot imprezowy Waterproof, 3 x 6 m

Cattara Nożycowy namiot imprezowy Waterproof, 3 x 6 m

2 ocena
899,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 899,99 zł
Dostępność: W magazynie 6 szt. i więcej
Klient otrzyma: środa 06. 03. 2024
Uzyskasz 391 Przyjemniaczków

Opis

Składany namiot imprezowy o wymiarach 3 x 6 m i wysokości 2,5 m.

Wodoodporny materiał dachu, poliester 600D, sprawia, że namiot imprezowy może być używany zarówno w słoneczny dzień, jak i w deszczową pogodę. Namiot imprezowy to idealne rozwiązanie do ogrodów bez zadaszonych tarasów, ale także na kemping.

Pomysłowa stalowa konstrukcja namiotu zapewnia szybki montaż i demontaż.

Nogi konstrukcji wyposażone są w elastyczne zamki, które zapewniają bezpieczny i szybki sposób regulacji odpowiedniej wysokości namiotu (regulacja wysokości 2,5 / 2,4 / 2,3 m). Nogi wyposażone są w stopkę w dolnej części, z dwoma 7 mm otworami do ewentualnego zakotwienia (szpilki kotwiące nie wchodzą w skład zestawu).

Zalecenie producenta: nie wystawiać namiotu na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i ulewnego deszczu.

Specyfikacje

Głębokość: 6 cm
Kolor: zielony
Materiał: 100% poliester
Szerokość: 3 cm
Waga: 32 kg
Wysokość: 2,5 cm

Numer katalogowy:

 700976
Udostępnij
cattara

Ocena

3,5 (2 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.