Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Carlo Milano Biokominek z lustrzaną ścianką tylną Carlo Milano Biokominek z lustrzaną ścianką tylną
Ścienne biokominki można montować na każdy typ ściany. Nie ważne czy mieszkasz w domu ceglanym czy bloku. Ten biokominek Carlo Milano można zamontować gdziekolwiek. Wysokiej jakości biokominki ścienne dzięki swej mocy grzewczej efektywnie uzupełnią dotychczasowy system ogrzewania. Biokominki są jednak też pięknym designowym elementem wyposażenia. Biokominek posiada lustrzaną ścianę tylną, która odbija płomienie, więc wyglądają bardzo realistycznie. Dzięki wykorzystaniu ekologicznego bioetanolu nie jest wymagana instalacja kominowa.Czas płonięcia: do 3,5 godzin. Lustrzana ściana tylna odbijająca płomienie bioetanol - objętość: 400 ml nawet 3,5 godzin płonięcia do pomieszczeń od 20 m2 (wysokość sufitu 2,30 m) wymiary (szer x wys. x gł.): 45×50×16 cmBiokominki ścienne prosta instalacja na każdym typie ściany (cegła, płyty gipsowe, prefabrykaty) dzięki dużej mocy grzewcej efektywnie uzupełnią dotychczasowy system ogrzewania dekoracja i dodatkowe źródło ciepłaZalety biokominków: można umieścić w pomieszczeniach bez komina stwarzają ciepła i miłą atmosferę tania eksploatacja i zakup w porównaniu z klasycznymi kominkami 1 l bioetanolu płonie ok. 3-6 godzin dodatkowe źródło ciepła paliwo: bioetanol to jeden z typów tzw. zielonego paliwa, podczas spalania powstaje tylko para wodna i CO2 (dwutlenek węgla) podczas spalania nie powstają sadze ani dym moc biokominka waha się w pomiędzy 1,5 – 7,1 kW, co odpowiada mocy mniejszych piecykówMontaż:Montaż biokominka jest bardzo prosty. Powinien być przymocowany na ścianie na dwóch do czterech uchwytach. Nie jest wymagana żadna konstrukcja wspierająca! Nie jest wymagane pozwolenie na jego instalację. Do spalania nie wykorzystuje się drewna – biokominki są projektowane do spalania wyłącznie biopaliw (używanie innych paliw jest surowo wzbronione – mogłoby to spowodować wybuch!)Bezpieczeństwo:Biopaliwo nie stwarza niebezpieczeństwa bezpośredniego zapłonu ani wybuchu. Zapala się powoli i płonie stopniowo. Ogień będzie płonąć tylko do chwili wyczerpania paliwa. Nie jest wymagane żadne skomplikowane regulowanie. Nawet, jeżeli ogień na chwilę dostanie się poza biokominek, to nie trzeba się obawiać żadnych niebezpiecznych gazów. Biopaliwo jest w spalaniu od drewna bardziej kaloryczne o ok. 40%. 1 litr biopaliwa płonie 2-4 godzin (w zależności od rozmiarów kominka). Podczas spalania nie powstaje dym ani żaden zapach, odpadami są tylko para wodna i CO2 w proporcjach podobnych do powietrza wydychiwanego przez ludzi.Uwaga: biokominki nie są przeznaczone do stałego ogrzewania, powinny pełnić funkcję tylko dekoracyjną. Poza tym nagrzewają się, dlatego należy chronić dzieci przed kontaktem z rozgrzanym biokominkiem.Zbronione jest dolewanie paliwa w czasie płonięcia
3,5 3
448

Carlo Milano Biokominek z lustrzaną ścianką tylną

Carlo Milano Biokominek z lustrzaną ścianką tylną

Dostępność: Wyprzedano

OpisŚcienne biokominki można montować na każdy typ ściany. Nie ważne czy mieszkasz w domu ceglanym czy bloku. Ten biokominek Carlo Milano można zamontować gdziekolwiek. Wysokiej jakości biokominki ścienne dzięki swej mocy grzewczej efektywnie uzupełnią dotychczasowy system ogrzewania. Biokominki są jednak też pięknym designowym elementem wyposażenia. Biokominek posiada lustrzaną ścianę tylną, która odbija płomienie, więc wyglądają bardzo realistycznie. Dzięki wykorzystaniu ekologicznego bioetanolu nie jest wymagana instalacja kominowa.
 
Czas płonięcia: do 3,5 godzin.
 
 • Lustrzana ściana tylna odbijająca płomienie
 • bioetanol - objętość: 400 ml nawet 3,5 godzin płonięcia
 • do pomieszczeń od 20 m2 (wysokość sufitu 2,30 m)
 • wymiary (szer x wys. x gł.): 45×50×16 cm
 
Biokominki ścienne
 
 • prosta instalacja na każdym typie ściany (cegła, płyty gipsowe, prefabrykaty)
 • dzięki dużej mocy grzewcej efektywnie uzupełnią dotychczasowy system ogrzewania
 • dekoracja i dodatkowe źródło ciepła
 
Zalety biokominków:
 • można umieścić w pomieszczeniach bez komina
 • stwarzają ciepła i miłą atmosferę
 • tania eksploatacja i zakup w porównaniu z klasycznymi kominkami
 • 1 l bioetanolu płonie ok. 3-6 godzin
 • dodatkowe źródło ciepła
 • paliwo: bioetanol to jeden z typów tzw. zielonego paliwa, podczas spalania powstaje tylko para wodna i CO2 (dwutlenek węgla)
 • podczas spalania nie powstają sadze ani dym
 • moc biokominka waha się w pomiędzy 1,5 – 7,1 kW, co odpowiada mocy mniejszych piecyków
 
Montaż:
Montaż biokominka jest bardzo prosty. Powinien być przymocowany na ścianie na dwóch do czterech uchwytach. Nie jest wymagana żadna konstrukcja wspierająca! Nie jest wymagane pozwolenie na jego instalację. Do spalania nie wykorzystuje się drewna – biokominki są projektowane do spalania wyłącznie biopaliw (używanie innych paliw jest surowo wzbronione – mogłoby to spowodować wybuch!)
 
Bezpieczeństwo:
Biopaliwo nie stwarza niebezpieczeństwa bezpośredniego zapłonu ani wybuchu. Zapala się powoli i płonie stopniowo. Ogień będzie płonąć tylko do chwili wyczerpania paliwa. Nie jest wymagane żadne skomplikowane regulowanie. Nawet, jeżeli ogień na chwilę dostanie się poza biokominek, to nie trzeba się obawiać żadnych niebezpiecznych gazów. Biopaliwo jest w spalaniu od drewna bardziej kaloryczne o ok. 40%. 1 litr biopaliwa płonie 2-4 godzin (w zależności od rozmiarów kominka). Podczas spalania nie powstaje dym ani żaden zapach, odpadami są tylko para wodna i CO2 w proporcjach podobnych do powietrza wydychiwanego przez ludzi.
Uwaga: biokominki nie są przeznaczone do stałego ogrzewania, powinny pełnić funkcję tylko dekoracyjną. Poza tym nagrzewają się, dlatego należy chronić dzieci przed kontaktem z rozgrzanym biokominkiem.
Zbronione jest dolewanie paliwa w czasie płonięcia

Numer katalogowy:

 502238
Udostępnij
carlomilano

Ocena

3,5 (3 ocena)
66 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć