Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Candle-lite Świeczka zapachowa Cynamon i orzechy pekan, 510 g Candle-lite Świeczka zapachowa Cynamon i orzechy pekan, 510 g
Połączenie cynamonu i orzechów stanowi zawsze dobrą dwójkę, a co dopiero z orzechami pekan. Delikatny orzechowy smak miesza się z ich pikantnością. Właśnie taki aromat poczujesz dzięki świeczce marki Candle-lite, która posiada ponad 170-letnią tradycję i produkcję w USA. Unikalna formuła wosku i knotu zapewnia doskonałe zużycie wosku w porównaniu z konkurencyjnymi świeczkami. Firma Candle-lite zajmuje wiodącą pozycję w branży dzięki rozwojowi i wdrożeniu Safe Core ™ Technology. Technologia ta umożliwia optymalne uwalnianie zapachu przez cały okres użytkowania świecy oraz zapewnia kluczowe elementy bezpieczeństwa przy używaniu. Safe Core ™ Technology wykorzystuje solidny, sprasowany rdzeń z zapachowego wosku, włożony do środka świecy wypełniającej słoiczek tak, aby został prawidłowo wyśrodkowany knot. W ten sposób umieszczony knot zapewnia, że płomień nie dostanie się zbyt blisko ścianki, zmniejszając w ten sposób ryzyko uszkodzenia. Czas spalania: 78 – 110 h.
0,0 0
61

Candle-lite Świeczka zapachowa Cynamon i orzechy pekan, 510 g

Candle-lite Świeczka zapachowa Cynamon i orzechy pekan, 510 g

Dostępność: Wyprzedano

OpisPołączenie cynamonu i orzechów stanowi zawsze dobrą dwójkę, a co dopiero z orzechami pekan. Delikatny orzechowy smak miesza się z ich pikantnością. Właśnie taki aromat poczujesz dzięki świeczce marki Candle-lite, która posiada ponad 170-letnią tradycję i produkcję w USA. Unikalna formuła wosku i knotu zapewnia doskonałe zużycie wosku w porównaniu z konkurencyjnymi świeczkami.
 
Firma Candle-lite zajmuje wiodącą pozycję w branży dzięki rozwojowi i wdrożeniu Safe Core ™ Technology. Technologia ta umożliwia optymalne uwalnianie zapachu przez cały okres użytkowania świecy oraz zapewnia kluczowe elementy bezpieczeństwa przy używaniu. Safe Core ™ Technology wykorzystuje solidny, sprasowany rdzeń z zapachowego wosku, włożony do środka świecy wypełniającej słoiczek tak, aby został prawidłowo wyśrodkowany knot. W ten sposób umieszczony knot zapewnia, że płomień nie dostanie się zbyt blisko ścianki, zmniejszając w ten sposób ryzyko uszkodzenia.
 
Czas spalania: 78 – 110 h.

Specyfikacje

Kolor: brązowy
Waga: 0,51 kg

Numer katalogowy:

 679300
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć