Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Botti Electronic Żelazko parowe Alto Botti Electronic Żelazko parowe Alto
  Pomimo tego, że „szaty nie zdobią człowieka” warto jednak zadbać o swoje ubrania, ponieważ zrobienie na kimś dobrego pierwszego wrażenia jest czymś ważnym. Jeśli nie lubisz prasowania, wybierz żelazko parowe Alto, które ułatwi Ci tę czynność. Wysoka temperatura w połączeniu z odpowiednią wilgotnością pomaga pozbyć się podczas prasowania 99,99% mikroorganizmów.   Żelazko jest wyposażone w ceramiczną powłokę, która gładko przejeżdża po każdym rodzaju tkaniny i skutecznie usuwa zmarszczenia i zagniecenia. Regulacja temperatury pozwala na indywidualne dostosowanie pracy urządzenia do rodzaju odzieży. Kolejną zaletą żelazka jest możliwość prasowania w pionie. Urządzenie może służyć jako parownica, aby szybko odświeżyć wygląd ubrań lub wyprostować zasłony i firany. Pojemność zbiornika to 250 ml, co ułatwia prasowanie bez częstego uzupełniania wody. Dodatkowo urządzenie zostało wzbogacone o blokadę kapania, funkcję samoczyszczenia oraz kolejną dawkę pary (90 g/min.).
5,0 1
130

Botti Electronic Żelazko parowe Alto

Botti Electronic Żelazko parowe Alto

Dostępność: Wyprzedano

Opis

Pomimo tego, że „szaty nie zdobią człowieka” warto jednak zadbać o swoje ubrania, ponieważ zrobienie na kimś dobrego pierwszego wrażenia jest czymś ważnym. Jeśli nie lubisz prasowania, wybierz żelazko parowe Alto, które ułatwi Ci tę czynność. Wysoka temperatura w połączeniu z odpowiednią wilgotnością pomaga pozbyć się podczas prasowania 99,99% mikroorganizmów.
 
Żelazko jest wyposażone w ceramiczną powłokę, która gładko przejeżdża po każdym rodzaju tkaniny i skutecznie usuwa zmarszczenia i zagniecenia. Regulacja temperatury pozwala na indywidualne dostosowanie pracy urządzenia do rodzaju odzieży. Kolejną zaletą żelazka jest możliwość prasowania w pionie. Urządzenie może służyć jako parownica, aby szybko odświeżyć wygląd ubrań lub wyprostować zasłony i firany. Pojemność zbiornika to 250 ml, co ułatwia prasowanie bez częstego uzupełniania wody. Dodatkowo urządzenie zostało wzbogacone o blokadę kapania, funkcję samoczyszczenia oraz kolejną dawkę pary (90 g/min.).

Specyfikacje

Długość przewodu zasilającego: 1,9 m
Głębokość: 31 cm
Kolor: czarny
Pobór mocy: 2200 W
Szerokość: 12 cm
Wysokość: 15,3 cm

Numer katalogowy:

 120821
Udostępnij
botti

Ocena

5,0 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć