Berlinger Haus Kubek termiczny Moonlight Edition 500 ml Berlinger Haus Kubek termiczny Moonlight Edition 500 ml
 W kubku termicznym Berlinger Haus Twój napój przez długi czas zachowa swoją temperaturę, co docenisz nie tylko podczas podróży, ale również w pracy, czy podczas wypoczynku. Na pierwszy rzut oka zainteresuje Cię swoim nowoczesnym stylem i piękną kolorystyką. Z kubka pije się bardzo wygodnie.   Praktyczny kubek o pojemności 500 ml wykonano z najwyższej klasy starli nierdzewnej, mechanizm otwierania z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wewnątrz kubka znajduje się wkład ze stali nierdzewnej, dzięki czemu kubek jest bardzo wytrzymały i prawie niezniszczalny. Niezamierzonym i nieoczekiwanym otwarciu kubka zapobiega mechanizm zabezpieczający.   Ten designerski kubek termiczny przez długi czas utrzyma ciepło kawy lub herbaty i wkrótce stanie się Twoim ulubionym i niezbędnym pomocnikiem.
5,0 1
61

Berlinger Haus Kubek termiczny Moonlight Edition 500 ml

Nowość
Berlinger Haus Kubek termiczny Moonlight Edition 500 ml Berlinger Haus Kubek termiczny Moonlight Edition 500 ml Berlinger Haus Kubek termiczny Moonlight Edition 500 ml Berlinger Haus Kubek termiczny Moonlight Edition 500 ml

Berlinger Haus Kubek termiczny Moonlight Edition 500 ml

1 ocena
60,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: środa 14. 04. 2021  
Uzyskasz 25 Przyjemniaczków

OpisW kubku termicznym Berlinger Haus Twój napój przez długi czas zachowa swoją temperaturę, co docenisz nie tylko podczas podróży, ale również w pracy, czy podczas wypoczynku. Na pierwszy rzut oka zainteresuje Cię swoim nowoczesnym stylem i piękną kolorystyką. Z kubka pije się bardzo wygodnie.
 
Praktyczny kubek o pojemności 500 ml wykonano z najwyższej klasy starli nierdzewnej, mechanizm otwierania z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wewnątrz kubka znajduje się wkład ze stali nierdzewnej, dzięki czemu kubek jest bardzo wytrzymały i prawie niezniszczalny. Niezamierzonym i nieoczekiwanym otwarciu kubka zapobiega mechanizm zabezpieczający.
 
Ten designerski kubek termiczny przez długi czas utrzyma ciepło kawy lub herbaty i wkrótce stanie się Twoim ulubionym i niezbędnym pomocnikiem.

Kolor: srebrny
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Objętość: 500 ml
 119035
Udostępnij
berlingerhaus

Ocena

5,0 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć