Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

B.E.S. Petrovice Ścierka kuchenna gofrowana szary, 40 x 60 cm, zestaw 3 szt. B.E.S. Petrovice Ścierka kuchenna gofrowana szary, 40 x 60 cm, zestaw 3 szt.
  Bawełniana ścierka gofrowana do naczyń to niezbędny element każdej kuchni. Dobrze chłonie, jest wytrzymała na zużycie i nie pozostawia kłaczków na szkle. Ścierka do naczyń o gofrowanej strukturze ze 100% bawełny jest szczególnie chłonna. Dobrze służy również jako mały ręcznik do wycierania rąk. Zalecane pranie w temperaturze 60°C. Opakowanie zawiera 3 ścierki. Nadaje się również na prezent.
4,0 3
37