Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

4-punktowy wałek do masażu 4-punktowy wałek do masażu
 To wyjątkowe narzędzie do masażu zapewni doskonałe rozluźnienie mięśni. Ruchome rolki doskonale wymasują mięśnie kręgosłupa szyjnego, nóg lub ramion. Ruch rolek masujących złagodzi ból i sztywność mięśni, poprawi krążenie krwi w danym obszarze, pomoże ożywić mięśnie, złagodzi napięcie i stres. Odpowiedni dla obszarów dotkniętych cellulitem. Zalecany dla osób spędzających większość czasu w pozycji siedzącej, dla relaksu po ciężkim dniu, po ćwiczeniach lub uprawianiu sportu. Elastyczna rama dopasowuje się do różnych części ciała. Proszę używać w dowolnym miejscu i czasie - w domu, w biurze, w podróży. Prosty masaż, który można wykonać samodzielnie, bez pomocy innych osób.
4,0 2
97

4-punktowy wałek do masażu

Nowość
4-punktowy wałek do masażu 4-punktowy wałek do masażu 4-punktowy wałek do masażu 4-punktowy wałek do masażu

4-punktowy wałek do masażu

2 ocena
96,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 96,99 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: poniedziałek 27. 05. 2024
Uzyskasz 29 Przyjemniaczków

OpisTo wyjątkowe narzędzie do masażu zapewni doskonałe rozluźnienie mięśni. Ruchome rolki doskonale wymasują mięśnie kręgosłupa szyjnego, nóg lub ramion. Ruch rolek masujących złagodzi ból i sztywność mięśni, poprawi krążenie krwi w danym obszarze, pomoże ożywić mięśnie, złagodzi napięcie i stres. Odpowiedni dla obszarów dotkniętych cellulitem.

Zalecany dla osób spędzających większość czasu w pozycji siedzącej, dla relaksu po ciężkim dniu, po ćwiczeniach lub uprawianiu sportu. Elastyczna rama dopasowuje się do różnych części ciała. Proszę używać w dowolnym miejscu i czasie - w domu, w biurze, w podróży. Prosty masaż, który można wykonać samodzielnie, bez pomocy innych osób.

Specyfikacje

Długość: 26 cm
Kolor: szary
Materiał: tworzywo sztuczne
Szerokość: 23 cm
Wysokość: 5 cm

Numer katalogowy:

 358896
Udostępnij
maximex

Ocena

4,0 (2 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.