Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Woody Kolejka z dworcem głównym, 130 elementów Woody Kolejka z dworcem głównym, 130 elementów
 Wspaniała kolejka z dworcem głównym wyznacza się przede wszystkim oryginalnymi akcesoriami, zaprojektowanymi przez czeskiego projektanta. Akcesoria zawierają 130 elementów. Kolejkę można wybudować inaczej za każdym razem, a poszczególne części można łączyć również z innymi wersjami kolejek dostępnych na rynku. Dzieci podczas zabawy kolejką będą się świetnie bawiły, a podczas jej budowania będą trenować umiejętności motoryczne. Ta kreatywna układanka oferuje wiele wariantów zabawy.   Specyfikacja: Odpowiednie dla dzieci od lat 3. dużą ilość akcesoriów akcesoria do kolejki są chronione prawem autorskim, zarejestrowanym w Art Copyright pod numerem 191-07-20-1, w dniu 4.2.2020.
0,0 0
619

Woody Kolejka z dworcem głównym, 130 elementów

Darmowa wysyłka
Woody Kolejka z dworcem głównym, 130 elementów Woody Kolejka z dworcem głównym, 130 elementów Woody Kolejka z dworcem głównym, 130 elementów

Woody Kolejka z dworcem głównym, 130 elementów

619,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 619,00 zł
Dostępność: W magazynie 6 szt. i więcej
Klient otrzyma: poniedziałek 04. 12. 2023
Uzyskasz 381 Przyjemniaczków

OpisWspaniała kolejka z dworcem głównym wyznacza się przede wszystkim oryginalnymi akcesoriami, zaprojektowanymi przez czeskiego projektanta. Akcesoria zawierają 130 elementów. Kolejkę można wybudować inaczej za każdym razem, a poszczególne części można łączyć również z innymi wersjami kolejek dostępnych na rynku.
Dzieci podczas zabawy kolejką będą się świetnie bawiły, a podczas jej budowania będą trenować umiejętności motoryczne. Ta kreatywna układanka oferuje wiele wariantów zabawy.
 
Specyfikacja:
  • Odpowiednie dla dzieci od lat 3.
  • dużą ilość akcesoriów
  • akcesoria do kolejki są chronione prawem autorskim, zarejestrowanym w Art Copyright pod numerem 191-07-20-1, w dniu 4.2.2020.

Specyfikacje

Waga: 5,26 kg
Zalecany wiek od: 2 lat

Numer katalogowy:

 698190
Udostępnij
woody

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć