Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Ręcznik Wendy blue, 50 x 90 cm Ręcznik Wendy blue, 50 x 90 cm
 Ręcznik waflowy Wendy jest wykonany z wysokiej jakości bawełny. Jest szybkoschnący i doskonale chłonny. Możesz go używać w domu, w warsztacie oraz w ogrodzie. Ręcznik osiąga maksymalną chłonność już po pierwszym praniu. Gramy na metr kwadratowy (g/m2) wskazują gęstość powierzchniową tkaniny. Im gęstsza powierzchnia, tym bardziej chłonny ręcznik. Ręcznik o mniejszej gęstości powierzchni natomiast szybciej schnie. Środki zmiękczające zmniejszają chłonność.
0,5 1
16

Ręcznik Wendy blue, 50 x 90 cm

Ręcznik Wendy blue, 50 x 90 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisRęcznik waflowy Wendy jest wykonany z wysokiej jakości bawełny. Jest szybkoschnący i doskonale chłonny. Możesz go używać w domu, w warsztacie oraz w ogrodzie. Ręcznik osiąga maksymalną chłonność już po pierwszym praniu.

Gramy na metr kwadratowy (g/m2) wskazują gęstość powierzchniową tkaniny. Im gęstsza powierzchnia, tym bardziej chłonny ręcznik. Ręcznik o mniejszej gęstości powierzchni natomiast szybciej schnie. Środki zmiękczające zmniejszają chłonność.

Specyfikacje

Gramatura: 200 g/m2
Kolor: odcienie niebieskiego
Materiał: 100% bawełna
Rozmiary: 50 x 90 cm
Zalecane pranie: 90 °C

Numer katalogowy:

 236108
Udostępnij

Ocena

0,5 (1 ocena)
0 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć